Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyám nagyon felidegesít...

Anyám nagyon felidegesít ezzel a hülyeségével. Van még másnak is ilyen?

Figyelt kérdés

Az van,hogy sehova se akarja kiadni a számát,nekem meg nem akar kártyát csinálni.. Hiába magyarázom neki,de ő csak abba van,hogy visszaélnek vele,lehet bármekkora vagy bármilyen cég is,őt lefogják húzni és ő nem adja meg sehol. Komolyan ma már a pénzügyi dolgok kb 70%-a virtuálisan folyik. Nem kértem eddig sokat,meg amúgy is visszaadtam volna készpénzzel,pl.nem tudtam télen egy 80%-al leárazott játékot megvenni steam-ről,most meg a WWE network-re akartam volna feliratkozni,ami azt csinálja,hogy jó minőségben, élőben nézhetek adásokat.A kövi 1 hónap eseménydúsabb lesz valamint több időm lesz és ez az 1 hónap amit szerettem is volna INGYENES,piros betűkkel van írva és a feliratkozás bármikor visszavonható,de hiába magyarázom,nem, őt le fogják szívni..Csak 10 milliók vannak rá feliratkozva de őt pont le fogják húzni. Már nem tudok mit mondani neki

18F


2018. ápr. 27. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Menj be az otpbe es csinaltass magadnak otp junior kartyat aztan helo.

18 evesen mar egyedul is cainaltathatsz.:)

2018. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert nem csinaltatsz magadnak?
2018. ápr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy ott ketten kell legyünk..
2018. ápr. 27. 19:12
 4/8 A kérdező kommentje:
De már mindegy,amiket akartam már lemaradtam,pl.a leárazott játékokról,a show pedig javában megy,egy évezredben van olyan,hogy nem hajnali 2-kor hanem ilyenkor megy és tudnám élőben nézni
2018. ápr. 27. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
OTP junior kártyához nem kell szülő. 18-at betöltötted, csináltathatsz magadnak.
2018. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ezt azért mondhatta volna

De köszi,legalább már tudom

2018. ápr. 27. 19:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, dolgozz, költsd a saját pénzed. Csak 10 milliók csinálják, de neked pont csak anyád pénze jó? Már nem tudja, hogyan adja tudtodra, hogy ha kell valami, akkor dolgozz meg érte te magad. És a fizetésedet utald szépen a saját számládra, amit te magad nyitsz. És amíg ilyenekhez kisbaba vagy, addig nincs jogod anyádat kritizálni, amiért nem fejlődik. Ugyanis te sem teszed.
2018. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

És 18 évesen, te nagy tech titán, odáig nem sikerült eljutni, hogy beüsd a Google keresőbe, hogy "bankkártya feltételei"?


Gyalogolj be egy bankba és nyiss számlát, pont. Én se engedném, hogy a gyerekem megadja a számlákhoz való korlátlan hozzáférés lehetőségét - igaz én nem is akadályoznám, hogy sajátja legyen. Majd megtanulja milyen az mikor ellopják róla a pénzt :D (Nekem egyszer 700ezer tűnt, el pedig elhiheted, hogy nem adtam meg egy megbízhatatlan helyen sem az adatait.)

2018. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!