Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? Csak engem lep meg, hogy ennyi van?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel régebben jóban voltunk, viszon már a "gyerekkorát" konkrétan ellepte a sze x ualitás. Már hatodikban azt mutogatta a telefonján, hogy a nővére lánybúcsúján milyen vetkőzős csávók voltak, meg egyfolytában arról beszélt, hogy a nővére úgy becézi őt, hogy "punci", meg hogy a nővérének, aki akkor volt húszas évei elején már tizen+ kapcsolata volt, és hogy neki ő a példaképe.

A csaj addig fajult, hogy nyolcadikban (14! évesen) már a banánon gyakorolta a szo pást és ezzel dicsekedett is és hát nem kellet sokat várni arra, hogy ne csak a banánon gyakorolja. Most 8 év eltelteltével újra összehozott vele a sors, és bár nem lepődtem meg rajta, hogy milyen lett, de azért elszörnyedtem. A 18. születésnapjára mellimplantátumot kapott (a szülei pénzéből), azóta szerintem csak kivágott vagy átlátszó anyagú felsői vannak, dolgozni is úgy jár, és minen héten úgy lerészegedik egy-egy partyban, hogy utána ő sem tudja megmondani, hány fa sz volt a szájában, és ő ezeken a barátnőivel (akik szintén ordas nagy ri bancok) tök jól elröhögcsél.

Ennek mi értelme van?

Akkor már miért nem pénzért csinálja, ha már egyszer nem bánja, hogy egy emberi szemetes?

Csak szerintem rontja el ezzel teljesen a fiatalkorát?

Mi a véleményetek, ismertek ilyet?

Én most kicsit lesokkolódtam, hogy 4 ilyet is láttam egy kupacban.



2018. ápr. 29. 21:56
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
77%
merre lehet őket megtalálni ? :D
2018. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
67%
Egyet nekem is már, hogy ne nekem kelljen a banánom hámozgatnom esténként :D
2018. ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
56%
Kár hogy nem voltam a szájába...
2018. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%

Én megismerném őket

Legjobbak

2018. ápr. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek abban, hogy ezzel elrontja a fiatalkorát. De az ő élete...
2018. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

Valószínűleg te, meg a többi tapasztalatlan srác.


Én is ismertem ilyen hajlamú csajokat (jártam is az egyikkel). Ha neked az durva, hogy már 14 évesen a banánon gyakorolta a szo*ást, akkor ne tudd meg, én milyen lányokról tudok. :D


Nekem ez természetes, én úgy fogom fel, hogy vannak ilyen nők. Ennyi.

2018. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
82%

"Isten hozott nálam öcsém, ez a való világ"

Minden normális ember szerint elrontja a fiatal korát... meg az utánalévőt is.

Nekem is volt ilyen ismerősöm, inkább barátom, én sem értettem a helyzetet. A csaj ráadásul jól nézett ki és jó fej is volt. Nagyon sajnáltam. Ahogy kiveszem a kérdésedből, te is a te ismerősödet.

2018. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%
Bocs, de az, hogy 'emberi szemetesnek' tartod azért, mert szeret szabadon szexelni nekem gázabb. mit ártott ő neked? miért nem hagyod békén?
2018. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
65%

Mi közöd van neked hozzá??! Tán szarul esik ,hogy ilyen genetika hulladékkal ,mint te szóba se áll.

Imádom az ilyen unatkozó embereket,akik más ember életével foglalkoznak!!

2018. ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

Ó Istenem, megszólalt az erkölcsös kisfiú, akinek nem jutott a mézes-bödönből!

Vannak ilyen lányok, meg másmilyenek is, meg szüziesek is meg ettől "rosszabbak" is.

Nem értem, hogy miért rontja el az életét, ha álságos gátlások nélkül éli meg a szexualitását?!

Miért fáj az neked, ha egy este több pasit tesz boldoggá?

Kiéli magát, aztán jól férjhez megy, mindent tudni fog a szexről, tehát jó feleség lesz, és boldogan felneveli a gyerekeit... Ez nem jó forgatókönyv?

2018. ápr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!