Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy ilyen...

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? Csak engem lep meg, hogy ennyi van?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, akivel régebben jóban voltunk, viszon már a "gyerekkorát" konkrétan ellepte a sze x ualitás. Már hatodikban azt mutogatta a telefonján, hogy a nővére lánybúcsúján milyen vetkőzős csávók voltak, meg egyfolytában arról beszélt, hogy a nővére úgy becézi őt, hogy "punci", meg hogy a nővérének, aki akkor volt húszas évei elején már tizen+ kapcsolata volt, és hogy neki ő a példaképe.

A csaj addig fajult, hogy nyolcadikban (14! évesen) már a banánon gyakorolta a szo pást és ezzel dicsekedett is és hát nem kellet sokat várni arra, hogy ne csak a banánon gyakorolja. Most 8 év eltelteltével újra összehozott vele a sors, és bár nem lepődtem meg rajta, hogy milyen lett, de azért elszörnyedtem. A 18. születésnapjára mellimplantátumot kapott (a szülei pénzéből), azóta szerintem csak kivágott vagy átlátszó anyagú felsői vannak, dolgozni is úgy jár, és minen héten úgy lerészegedik egy-egy partyban, hogy utána ő sem tudja megmondani, hány fa sz volt a szájában, és ő ezeken a barátnőivel (akik szintén ordas nagy ri bancok) tök jól elröhögcsél.

Ennek mi értelme van?

Akkor már miért nem pénzért csinálja, ha már egyszer nem bánja, hogy egy emberi szemetes?

Csak szerintem rontja el ezzel teljesen a fiatalkorát?

Mi a véleményetek, ismertek ilyet?

Én most kicsit lesokkolódtam, hogy 4 ilyet is láttam egy kupacban.



2018. ápr. 29. 21:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
72%
#11 jaaaj szegény kis lelki sérült lányka... akkor ez feljogosít arra minden lelki sérült lánykát orrba-szájba, minden létező emberrel kufircoljon meg a stb??? Hát ez undorító.. Aki lelki sérült ,menjen pszichológushoz..Mint minden más normális ember.
2018. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
A hogy kimaradt a mondatból.
2018. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
30%

16:14-es:


Szerintem csak azok gúnyolódnak az ilyen csajokon, akiknek esélye sincs náluk, és irigykednek azokra a férfiakra, kiknek bekapták a farkát.


Valahol titkon azért a gúnyolódók is megkefélnék ezeket a csajokat, (nagyon jók az ágyban!) de jól tudják, hogy ez sosem fog megtörténni. Így marad a gyűlölködés, a szidalmazás.

2018. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

21es igen mindenki azt csinál amit akar!! Mindenkinek a saját élete...

Bezzeg,ha a pasi d.g meg napi 100nőt és ugyanezt csinalja az hú de nagy királyság mi??!.

A nő meg ugyanilyen szituba mekkora ribi...

2018. ápr. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!