Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem adom fel, de hogyan tovább?

Nem adom fel, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

20/F


Én nagyon érzékeny vagyok. Megérzem a dolgokat, néha nem jönnek be az érzéseim de néha igen. Hogy lehetséges ez? Elvesztettem egy igazi barátomat akiben bíztam, úgy néztem rá mint a testvérrre. Sok jót csináltam neki, rosszat is, de ő nem becsülte ezt. Se barátom se barátnőm. Nincs szerencsém meg normális lányra sem. Nem iszok alkoholt se nem dohányzok, és akkor sem tudok elcsábítani egy lányt. Voltak olyan pillanatok, amikor volt szerencsém normális lányokra. Jobb írogatni lányokkal neten mint személyesen ismerkedni. Csak néha vissza sem írnak.


Hol változtassak? Mindig otthon vagyok, nehéz így. Néha azt gondolom hogy feladom, és depresszióba kerülök, de nem! Muszáj erősnek lennem, de nem bírom elviselni a terhet a problémákat amik bántanak engem.


Mi a véleményetek? Hol változtassak?


2018. ápr. 30. 17:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért nem vagy érdekes a lányoknak, mert nincs anyagi egzisztenciád.
2018. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!