Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon spórolós emberek...

Nagyon spórolós emberek titeket is idegesítenek? Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm már már zavaróan spórolós. Egyszer kértem tőle 100 Ft-ot mert nem volt nálam apró, másnap már kérdezte, hogy "de ugye hoztad a százast,amit adtam tegnap?" Nem mint ha nem akartam volna visszaadni,de én sosem kérnék vissza 100 Ft-ot. Ha iszik valamit akkro is a legolcsóbb sparos cola, legolcsóbb italok, mert "az ugyanaz, mint a többi, csak ez olcsóbb, a sok hülye meg megveszi 350-ért a kólát, mert azon más a cimke". A nyaralás szerinte hüyleség, kivéve ha magyarországon mész, mert "egy két nap a strandon bőven elég, a többi csak pénzkidobás, kint sicnsen ám semmi, mniden ugyanilyen". Egyszerűen soskzor már idegesít, mert megpróbál másoakt is az ő életvitelére rávinni. vagy irigy? Egyébknét nem szegény, egy gyárban dolgozik,operátor, átlagos életszínvonalon él, mert nem költ semmire. Amikor locsolkodni ment tömte magába a kirakott süteményt meg döntötte magába az üdítőt. Nektek mi a tapasztalotok? Ismertek ilyet? Az élettársa meg aszisztál hozzá, de látom ,hogy ő néha megengedne magának ezt-azt. Miért ilyen toleráns a nő?

2018. máj. 1. 20:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ismerek sok ilyet,ez a legirigyebb tipus,lepattintom magamról őket,ennyi,a nők is leszokták előbb utobb. :)
2018. máj. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
Még annyi h ez a tipus aki a potyért sátrazik is,ölne is az ingyen piáért kajáért. Prolik.
2018. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%

Sporolunk vizzel vilannyal gazzal futesel

Pont azert jogy tudjunk nyaralni menni bejarni a vilagot

Nem iszunk uditot szodat iszunk

2018. máj. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
"átlagos életszínvonalon él, mert nem költ semmire" Tehát, ha költene átlag alattin élne. Akkor mi a kérdés?
2018. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, élhetne jobban is. Megengedhetne magának ezt-azt.
2018. máj. 1. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Engem csak akkor zavar az ilyen ember, ha elmegyunk programozni, és varja a meghivast, hol ott tele van lével....

Volt ilyenre pelda...

2018. máj. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Na igen,utolsó,ettol kapok hülyét, tele van lével,de lesi a potyát,ölne érte,folyton mással hivatattatja meg magát.
2018. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Zavarnak. Nagypapám nagyon sóher. A legolcsóbb szutyok parízert eszi, de azért mindig kell neki a legújabb plazmatévé meg kocsi, hogy villogni tudjon a barátoknak. Persze a család látja, hogy amúgy ilyenekre baromira nincs pénze...
2018. máj. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
96%
Nekem is volt nem egy ilyen barátnőm ...de èn elengedtem őket viszonylag hamar , mert engem nagyon zavart pl volt olyan hogy elmentünk egy házi buliba ahova ő is én is külön vettünk italt , oda adtuk a házi gazdának aki betette a közösbe , aztan nem sokkal később láttam hogy szépen elrakta a táskájába amit vitt ... szóval szerintem ez mar tök ciki
2018. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Ez is idegesítő...de engem pl. jobban bosszantanak az olyan emberek, akik tényleg rosszabbul állnak anyagilag, ami miatt sokat sopánkodnak meg irigykednek, de igazából látszik rajtuk, hogy ha megpróbálnának "spórolni" bizonyos dolgokon vagy tennének magukért simán kint lennének a gödörből.


Ismerősök között több olyan ember van aki folyton azt hajtja, hogy "nekünk bezzeg milyen könnyű" (mert nászúton külföldön voltunk nyaralni, nemrég tudtunk autót venni, meg egyáltalán normális stabil körülmények közt élünk) nekik meg minden rossz és milyen szegények. (nyilván mindig a kormány/Magyarország stb. miatt)


Csak közben azt nem veszik észre, hogy mi keményen dolgoztunk és bizony hónapokig vagy akár évekig spóroltunk hogy a kitűzött céljainkat elérjük, míg ők napról napra élnek és a nagy "szegénységben" cigire, drága piára, márkás ruhára/mobilra mindig telik.


De nyilván ezt nem lehet mondani, hanem "sajnálni" kell őket, és ha már valami elért sikert megemlítesz nekik akkor "felvágós gazdag úri p.csa" vagy.

2018. máj. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!