Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az agyam és a szívem is mást...

Az agyam és a szívem is mást mond. Mit tegyek ebben a szituban?

Figyelt kérdés

Szoktak ám írni srácok, mert bejövök egy kettőnek. Persze ez minden nőnél előfordul. De mindenki másképp reagál rá.

Nos én flegma vagyok, vagy nem írok vissza, vagy ritkán.

Fél éve találkozni szeretett volna velem valaki, de mindig kifogásoltam. Mígnem végre beleegyeztem. Jófejnek tűnt gondoltam többször is találkozhatunk. Meg is történt.

Megismertem és egész aranyos ember. De azt tudom róla,hogy elég nőcsábász , mert ott dolgozik ahol egyik haverom. Tök mindegy..

Az utóbbi időben egyre többet találkoztunk. Megkedveltem. Találkoztunk buliban is.

Egyik buliban nagyon durván jó bókokat mondott nekem. Ilyesmit még más nem. Mivel kedveltem és tudtam, hogy be is jövök neki lesmároltam.

Következőleg ő hívott bulizni.. Utána le is feküdtem vele.

Konkrétan most ott tartunk, hogy kavarunk.

Van egy kis probléma.. Elég érzelmes típus vagyok. Kezd több lenni ez az egész mint egy szimpla kis kedvelés.

Nem olyan régen lettem szingli, nem szeretnék kapcsolatot. Túl sok stresszel jár.. Meg hát tudom róla, hogy csajozós típus.

Szokott mással is talizni. Vajon velük is úgy viselkedik mint velem ?

Megfogta a kezem ,simizett. Persze ez egy szimpla kavarásban is benne van..

De csinált olyan dolgokat amik úgy tűntek lehet több vagyok. De erősen kétlem. Csak a remény meg van .

Ki lehet valahogy deríteni hogy mással is ilyen e, meg hogy tényleg csak szimpla kavarás vagyok neki semmi több ?

Mit tegyek ? Az a baj nagyon naív vagyok, meg hamar megszeretek embereket. Nem akarok kiborulni.

Nem akarom leegyszerűsíteni a dolgot, hogy inkább hagyom mielőtt jobban megszeretem aztán koppanok..

Lehet nem is koppannék. Kitudja..

Fogalmam sincs mit gondoljak , mit tegyek. De ez az érzés ami most van nálam ez nem a legjobb..


2018. máj. 1. 23:01
 1/2 A kérdező kommentje:

Jártam már úgy, hogy valaki nagyon jött utánam. Elkezdtem vele társalogni, megkedveltem és kb én mentem utána akkor mint egy pincsi.. és onnantól lesz@rt..

Nem szeretném itt is ugyanezt..

De lehet , ha újra lesz@rnám ,akkor ő is ezt tenné, mert már megvoltam neki. Nem tudom mi legyen..

Ha elmondom mit érzek akkor se folalkozna velem,mert tudná, hogx ott vagyok neki. ELő tud venni.

De így rossz, hogy nem tudom, hogy hogy kéne viselkednem. Mindenhogy negatívul jövök ki úgytűnik.

2018. máj. 1. 23:14
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az agyam és a farkam van egymás ellen... De mindig a farkamra hallgatok,mert az nagyobb😊
2018. máj. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!