Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem merek telefonálni. Ha már...

Nem merek telefonálni. Ha már lenyomnám a hívógombot elkezdek remegni kontra úgy ver a szívem, mintha futottam volna. Mitől van ez? Hogyan tehetném túl magam ezen?

Figyelt kérdés
Akik hasonló cipőben járnak légyszi segítsenek!Ma elkellene intéznem pár nagyon fontos hívást,és komolyan nem megy...
2016. márc. 17. 13:30
1 2
 1/13 anonim válasza:

Gondolom nagyon maximalista vagy.Ne aggódj, képzeld el a hivás gomb helyett,a zene inditó gombot akarod benyomni :)

Szerintem könnyebb lesz

2016. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ruhellsz telefonalni, ne telefonalj. Irj emailt, vagy levelet, vagy intezd szemelyesen.
2016. márc. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
keress valami "csendes" munkát, pl. programozó.
2016. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

De ezeket sajnos személyesen,mailben nem tudom elrendezni,mindenképpen szükséges telefonon.


Zenegomb...Aztán majd ha felveszik a vonal tulsó végén elkezdem majd dúdolni a kedvenc számom.:D


Jajjajj.Reméltem,hogy nem fogják ezt elviccelni.Belegondolva tényleg nagyon röhejes,de komolyan leblokkolok emiatt..nekem annyira nem kellene ezen nevetnem

2016. márc. 17. 13:50
 5/13 anonim ***** válasza:
Az csak jó, ha tudsz magadon nevetni :D Megpróbálhatod, hogy leírod egy papírra, vagy gépen valahova a gondolataidat, esetleg levezeted a beszélgetést. Úgysem úgy fog alakulni, de hátha ad egy kis önbizalmat.
2016. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek telefonálni. Régen én is ideges voltam tőle. Aztán megtanultam lesz@rni. Mégis mi fog történni? Semmi. Azóta nem foglalkozom ezzel. Lerendezem és ennyi.
2016. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is pánikoltam régen rendesen a telefonálástól, főleg ha idegen helyre kellett telefonálnom. A mai napig szívesen lepasszolom a bonyolultabb ügyintézéseket a férjemnek...

Ami segített: mielőtt nekiállsz, szépen gondold át, tervezd meg, hogy mit szeretnél, mi lehet erre az illető reakciója, akár játszd le előre a szitut.

Ahogy öregszem, egyre könnyebb, már nem félek annyira, hogy kiröhögnek a túloldalon. ;)

2016. márc. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nekem is problémám van a telefonálással. Régebben nem mertem levegőt venni, miután felvettem a telefont, és csak a letétel után vettem újra levegőt. Oxigénhiányosan nem tudtam megjegyezni, h kinek kell átadnom az üzenetet, és mi a tartalma, vagy miről is beszélgettünk. Remegő hangon a legrövidebben válaszoltam. Jó érzés volt letenni, de ha a házi feladathoz én kérdeztem vmit, akk semmi értelme nem volt, és szégyelltem is magam, h mindent elfelejtek.

A hívógomb megnyomás nagyon nehéz, addig húzom, ameddig bírom, akár napokig. Ma is ez volt. Úgy sikerült, h időközben fájdalmas dolog ért, és csalódottan, felzaklatottan könnyebb volt megnyomni. Ha nekem kell telefonálni, felírom egy lapra a kérdéseimet, és beszélgetés közben kitöltöm a válasznak hagyott helyen, ha beszélgetés közben + infót kapok, leírom. A hívógomb megnyomása után, már könnyebb. Volt, h véletlenül nyomtam meg a félelemtől remegő kezemmel. Ha kényszerből telefonálok, akk örülök, ha nem veszik fel, bátor voltam, megpróbáltam, és jó sok idő, akár órák, napok múlva merem újra hívni, vagy ha tehetem, lepasszolom a hívást.

Ha megteheted, h kivárod, akk telefonálj, ha mérges vagy. Kihozod abból az állapotból is a legjobbat.

2016. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) gyáva vagyok,egy hívást lepasszoltam a barátomnak...Szakadok magamon :D Annyira szégyenlem.
2016. márc. 17. 17:55
 10/13 A kérdező kommentje:
Valahol megnyugtat az,hogy mások is szenvednek ebben....Remélem leküzdjük!
2016. márc. 17. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!