Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a magyar társada...

Mit gondoltok a magyar társadalomróL?

Figyelt kérdés

Engem például nagyon kiakasztanak az emberek. Ma feltettem pl. egy tabletet eladásra, rá fél órára már jött az összes cigány, hogy mennyit lehet alkudni. 7K-ra volt kiírva csak a tab, tartozékok (tok, meg SD kártya) együtt 10K lett volna, de a hülye parasztja már vinné 4K-ért mindenestül, az meg még csak ráadás, hogy "he aggyad má, kő"...

Egyszóval kiábrándultam az emberekből. Mi a véleményetek?



2018. máj. 2. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Most cigány vagy paraszt? A kettő együtt nem nagyon megy.

A magyar társadalom alsóbb rétegeiből összefutottál pár alakkal. Elárulnád, hogy ez mégis, hogy minősítené a magyar társadalmat??

2018. máj. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyilván a lehető legolcsóbban akarja megvenni. Én is alkudok mindenre, amit kéz alatt veszek. Legfeljebb nem adja oda annyiért. Na bumm.
2018. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyre teszed fel, ahol szokás alkudni, tedd fel drágábban. Pl. tedd fel tízért, aztán nagylelkűen lemész 7-re, és még örülni is fog a csóka.
2018. máj. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!