Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire ad reális képet a...

Mennyire ad reális képet a magyar társadalomról ez az oldal?

Figyelt kérdés

Külföldön élek, jártam Magyarországon, de csak Pest környékét ismerem, az embereket meg még annyira se.

A határon túl születtem, majd még kamaszként Nyugat-Európában kötöttem ki. De megdöbbent nèha, mennyire mások az emberek itt és nálunk.

Már csak az is, ahogy a férfiak a nökhöz viszonyulnak. Én itt természetes szépségnek számítok, sokan szépnek találnak. A legszebbnek az ismerösi körömben pedig egy alacsony, formás, vörös hajú, nagyon természetes (nem sminkel, kislányosan öltözik) fiatal lányt tartanak.

Ellenben amikor itteni srácoknak küldtem képet akàr róla, akár rólam, le lettünk átlagosozva, amikor pedig megkértem, definiálják, ezt kaptam: "átlagos nö, aki nem hord magassarkút, nem sminkel erösen, nem szolizik, meg ilyenek". Aki igen, az meg szép.

A másik dolog meg, hogy aki egyetem mellett árufeltölt/takarít, az félredobja a büszkeségét, aki prostinak megy, az meg leleményes.

Amikor megkèrdik, mit csinálok, megmondom, hogy külföldön dolgozom, ilyen válaszok jönnek, hogy "és ott mennyiért szopsz?"


Mondjátok, hogy nem ilyenek az emberek...


2015. okt. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A legrosszabb embereket fogtad ki....
2015. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menny be a szexualitás kategóriába és megtudod. :)
2015. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem a gyakorin kéne ismerkedni...
2015. okt. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
interneten a nagy anonimitásban mindenki kiélheti aberált vágyait. Olvastál már sportfórumokat? Úgy beszélnek néhány játékosról, hogy az minősíthetetlen. Bezzeg ha szembe jönne vele az utcán akkor meg fülét farkát behúzná.
2015. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dehogy, nem képezi le a társadalmunkat, ez az oldal inkább azt a célt szolgálja, hogy az egyén levezesse a mindennapi frusztrációt, jól belerúgjon a másikba.

Mivel nem szorongok és nem érzem az életemet egy kudarcnak, tőlem biztos nem kapnál ilyen bunkó választ, megmondanám őszintén, hogy milyen szép vagy.

2015. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha reális választ vársz: semennyire nem reális képet kapsz itt a társadalomról, mert bárhova bárki akkor baromságot ír, amekkorát csak akar xD (és ez most kivételesen nem baromság, hanem az igazság)
2016. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*akkorA (vhol a közepén)
2016. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!