Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy magyar ember cigányosan...

Ha egy magyar ember cigányosan beszél, azt cigánynak tartják vagy csak egy bunkónak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 3. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Is-is.
2018. máj. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha cigányosan beszél és viselkedik akkor én személy szerint cigánynak tartom az ilyeneket. Valószínűleg az ilyen cigányok között nőtt fel és elég ostoba ahhoz hogy eltanulja a viselkedésüket.
2018. máj. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg ha teljesen ugy akkor neveletlennek gondolom, ha csak neha becsuszik egy more vagy ilyesmi akkor semmit sem gondolok az en gimnaziumomban (aminek a 90%a nem cigany) minden 2.-3. Ember igy beszel sajnos.
2018. máj. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én cigánynak, a legtöbb ember akivel eddig beszéltem a cigány jelzőt inkább tulajdonságként mint rasszként fogja fel, hasonlóan vélekedem én is.
2018. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Há dikk má more. Te származása miatt ítélsz el valakit?


Cigányok, Romák közt is van sok normális, ahogy Magyarok közt is van sok bunkó.

2018. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 he84 ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy az előttem 5. válaszoló írta! Sok rendes, normális cigány létezik, vagy bármilyen egyéb más származású emberek között is, plusz fehérek, magyarok között is van jó néhány bunkó, érzéketlen ember. És ez sajnos a rasszistákra is igaz, részben a rasszista hozzáállásuk miatt bunkók, érzékletlenek és ezeken kívül még sajnos szűk látókörűek, meggondolatlanok is a rasszisták. Persze tisztelet a kivételeknek, némely rasszista hajlandó változtatni, de ez sajnos ritka. Nagyon nem helyes származás alapján ítélni, a viselkedés, a cselekedetek számítanak! Plusz anyukámnak anno egy régi munkahelyén volt néhány cigány kollégája, mindegyik rendes volt, semmi baj nem volt velük, egyikükkel anyukám még jóban is volt.
2018. máj. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!