Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket mi motivál a tanulásban?

Titeket mi motivál a tanulásban?

Figyelt kérdés
Hogy szánjátok rá magatokat hogy leüljetek és tanuljatok?
2018. máj. 3. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:

A szuleimnek mennyi aldozatot kell hoznia hogy ebbe az iskolaba jarhassak (fizetos suli)

Ha a jovoben sokra akarom vinni akkor jo jegyek kellenek hogy felvegyenek

Ha most nem kezdem el kesobb megbanom

Minnel hamarabb elkezdem annal hamarabb elkeszul

Meg en szoktam szepjegyzetekrol kepeket nezni neten es nekem ez kedvet hoz hozza

2018. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Semmi motivációt nem találtam még benne
2018. máj. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron pótvizsgáztam, végigtanultam egy egész nyarat egy gyűlölt tantárgyból. Elég motiváció azóta az, hogy soha többet nem akarok erre a sorsra jutni.

Azokat a tantárgyakat pedig, amiket szeretek, egyáltalán nem kínszenvedés tanulni, sőt igazából nem is tanulásnak fogom fel, hanem élvezem, hogy foglalkozom velük.

2018. máj. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem gond a tanulás, csak a magány miatti hangulatingadozások hátráltatnak. Azok viszont nagyon.
2018. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Őszintén? Fogalmam sincs..

Csak tanulok, tanulok ,tanulok. Nincs motivációm, egyszerűen csak egy belső kényszert érzek a tanulásra.

2018. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Olyan dolgot tanulok, ami érdekel. Jelenleg nyelvet tanulok, korábban pedig egy komolyan fotóstanfolyamot végeztem el. Ha kvantumfizikát, vagy esztergálást lenne muszáj tanulnom, lehet hogy nem motiválna semmi.
2018. máj. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!