Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Téged mi motivál a tanulásban?...

Téged mi motivál a tanulásban? Mi az a mennyidég, aminél többet nem tudnál megtanulni egy nap alatt?

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Eddig az motivált, hogy jó évvégi jegyet akartam, hogy utána felvegyenek vhova (gimibe, most meg majd vmi felsőokt. intézménybe :D ) De egyetemen/fősulin már biztosan inkább az fog, hogy tényleg el akarom sajátítani azokat az ismereteket.
2009. máj. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem az motivál, hogy már kezd elegem lenni az egyetemből, a tanárokból, a Tanulmányi Osztály átláthatatlan bürokráciájából, a bunkó, flegma csoporttársimból, és szeretném mihamarabb megszerezni a diplomát, hogy a magam ura legyek, és kikerülhessek abből a gépezetből.

amúgy egy nap, ha mondjuk reggel 7kor nekiállsz kb 500 oldalt simán meg lehet tanulni úgy kb éjfél-hajnali 2ig, persze nem magolással.

2009. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:O 500 oldal?? nekem kb. holnaputánra kellene 40 oldalt megtanulnom, hogy álljak neki? ötletem sincs...:S
2009. máj. 16. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Majd az egyetemen rákényszerülsz, hogy igenis egyik napról a másikra beseggelj akár 500 oldalt is, meglátod.

amúgy 40 oldalt lazán be lehet vágni. ülj le a fenekedre, és szelektáld ki a lényeget, azt memorizáld, a többit meg körítsd hozzá rizsaként. én így szoktam, ezzel a módszerrel ritkán tapsoltak vissza idáig vizsgán.

2009. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!