Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek? Most fogok...

Mihez kezdjek? Most fogok érettségizni, és még mindig nem tudom, mit akarok csinálni utána.

Figyelt kérdés

Nyilván nem utolsó szempont,hogy mennyire tudnék elhelyezkedni,mennyit keresnék.

Ami keresett szakma, engem egy kicsit sem érdekel. Arról az 1-2 dologról ami valamennyire érdekel csak azt hallom, hogy nem lehet elhelyezkedni/ha igen, akkor is csak minimálbérért,vagy pedig hiába érdekel, tudom hogy nem lennék jó benne.


2018. máj. 5. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy hosszabb ideig ne legyél munkanélküli, mert könnyen belelehet törődni.
2018. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még nagyon fiatal vagy, időben vagy még. Azt viszont ne gondold, hogy téged semmi nem érdekel. Ha valami érdekel, és szenvedéllyel tudnád csinálni, kiemelkedhetsz vele, és megélhetsz belőle, teljesen mindegy, ki mit mond a fizetésekről. Ha megalkudsz, és olyasmivel fogsz foglalkozni, ami ugyan jól fizet, de unod/utálod/nem érzed magadénak, boldogtalan leszel hosszútávon. Persze ki tudja, lehet, nem karrierista típus vagy, és téged talán a családalapítás fog boldoggá tenni. Mivel fiatal vagy, még elég impulzus se ért ahhoz, hogy tudd célirányosan, merre kell menned. Én 26 vagyok, és mostanában jöttem rá, hogy mivel szeretnék foglalkozni.
2018. máj. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Végül mivel töltötted az elmúlt évet?
2019. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!