Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan 30,40 feletti...

Van itt olyan 30,40 feletti nő, akinek nincs férje, párja, gyereke?

Figyelt kérdés

Ti kerestek párt, vagy jól elvagytok így is?

Én nem keresek senkit, élem a mindennapokat. Volt egy férfi akit szerettem (szeretek), eltelt 10 év az életemből de nem jött össze a dolog. Sajnos nem tudok "kiszeretni" belőle, mindig őt keresem másokban. Úgyhogy a dolognak ezt a részét elengedtem, mert aki mégis tetszene egy kicsit az nős vagy kapcsolatban él.

Gyereket meg nem akarok, sosem akartam.

Nektek hogy telnek a mindennapok?

37N


2018. máj. 6. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Ott a baj hogy sosem akartál gyereket, azért kerülnek el az emberek.
2018. máj. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D Mindig meg tudtok lepni, mennyire sötétek vagytok. Jó, majd elmegyek keltetőgépnek!
2018. máj. 6. 10:04
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Primitiv emberek vannak ezen az oldalon.

Ignorald az ilyen hulyeket..:)

21/L

2018. máj. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az menni fog, gyakorlott vagyok :)
2018. máj. 6. 10:24
 5/8 anonim ***** válasza:
6%

Te megkeseredett vagy, ez süt a soraidból. Nézd, aki keltetőgépnek nevezi azokat akik szültek (kedves anyádat is így hívod? Úgyis anyák napja van, megírhatod neki is ezt a kis becézést), annál sok más sem stimmelhet.

A férfiak megérzik a keseredett nőket, te most is önigazolást keresve akarsz hozzád hasonló elhagyottakat gyűjteni. De ha a sebeidet nyalogatod azzal nem leszel előrébb. Negatív vagy és infantilis (ez a keltetőgépes beszólás meg hogy egy 21 éves tinikével vagy szellemi összhangban), ezt nem szeretik a férfiak. Ne csodálkozz hogy nem kellettél a naagy szerelemnek sem, ő feltehetőleg boldog, kedves és talán családszerető igazi nőt akar, nem egy keserű, komplexusost. Süt rólad a negativitás, önigazolás-keresés és az ostobaság. Változtass, nőj fel a korodhoz! Meglátod jön majd a szerelem is, még nem késő!

2018. máj. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Íme, az emlegetett keltetőgép. Bújjál a mackónacidba, ha rád megy, szaladj a közértbe párizsiért, nagy megmondóember :D Nemsokára utalják a segílyt is ;)
2018. máj. 7. 08:59
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Te hülye vagy, már bocs. Egy beteg ember. Egy agyatlan, savanyú, ostoba nő. Ezért nem kellesz a fenének sem. De sebaj, vegyél egy macskát ;) Vagy fizethetsz is egy konzumfiúkának, hogy ne pókhálósodj be odalent :) Magányos vénülő qrva!
2018. máj. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, én nálad jóval fiatalabb vagyok, boldog párkapcsolatban. Szomorú hogy te így klimax felé csak dugásra kellettél valakinek, ráadásul egyedül fogsz megdögleni, de ez azért van mert egy elviselhetetlen némber lehetsz. És ha ennyire nem kellesz senkinek akkor feltehetőleg nemcsak korosodó, hanem ocsmány is vagy. A szerelmed pedig boldogan dugja a feleségét, míg te a vibriddel masszírozod a ráncaidat :)
2018. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!