Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 30 feletti nő akinek...

Ha egy 30 feletti nő akinek nincs gyereke még elveteti a babát az nagyon gáz? Mi a véleményetek.

Figyelt kérdés
Indok: A férj bármikor meghalhat mert már nyudijas lehet 2 év 10 év akár 30 is ha hosszu életü de bizonytalanság van. pénz nincs. nőnek lakása sincs férfinak van lakása de attol még a nő nem tudná eltartani a gyereket ha a férfi meghalna.nagyon szegény családbol valo nagymama tele adósággal stb.a kismamanak is 2 millio az adossaga
2011. ápr. 22. 13:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem "gáz", jobb a gyereknek, ha inkább nem születik meg, minthogy egész életében nélkülöznie kelljen.
2011. ápr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
Eésőnél a pont. Ilyen körülmények közé tényleg nem érdemes szülni, mert az neki lenne a legrosszabb.
2011. ápr. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
98%
én ezért nem itélném el... Az ilyen kôrûlmények kôzé szûlt babàn sokkal jobban meglepôdnék, bàr aztàn mi kôzôm nekem ehhez... Mindenesetre nem vagyok sem abortusz ellenes, sem nem tàmogatom, de ilyen helyzetben szerintem megbocsàjthatò...
2011. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
96%

Ebben szerintem mindenki maga dönt.

Én csak azért vagyok dühös, mert manapság már nem kell teherbe esni, ha valaki nem akar.

2011. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
41%

Ne vetesd el, inkább add örökbe!!

Hidd el, nyugodtabb lenne a lelkiismereted, ha megadnád annak a picinek a lehetőséget, hogy éljen, és szeressék.

2011. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Szerintme meg inkább vetesd el, mint hogy megszüld és örökbe add. A végén még az sülne ki belőle, hogy a gyerek utálná az igazi szüleit, amiért "eldobták" maguktól őt. Én nehéz szívvel, de elvetetném.
2011. ápr. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%

Én nem tudom, a gyerektől sajnáljátok az életet, vagy azoktól a nőktől a gyereket,akik nem szülhetnek?

Annyira sok az ellenzője az örökbeadásnak, engem meglep.


Mindig az a történet jut eszembe, amikor két asszony Salamon király elé járul, mert nem tudják eldönteni, hogy kié a gyerek. A király azt feleli, vágják ketté, és akkor mindkettőjüké. Az igazi anya erre azt mondja: akkor inkább legyen a másik asszonyé...

2011. ápr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%

És a férfi halála után nem öröklöd a lakást?

Mert ha igen, szerintem akkor nincs akkora baj.

de ha nem, akkor szerintem is el kell szegényt vetetni:(

2011. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
34%
De nem azt mondják, hogy "ő terhes, én meg nem lehetek az, úgyhogy szülje meg a gyerekét és adja nekem."
2011. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Legyek 0%-ban "hasznos" de én megtartanám!

Már több gyereke nem lesz ennek a nőnek ha feltételezzük hogy terhes most,így megtartanám hisz nem szeretnék meghalni úgy hogy ne érezzem milyen anyának lenni!!!

2011. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!