Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jelentkezzek jogi asszisztensn...

Jelentkezzek jogi asszisztensnek ha nincs vegzettsegem?

Figyelt kérdés

Nincs jogi asszisztensi vegzettsegem,viszont 1 evet jartam jogi karra amit most szeptemberben folytatok is.

1 evet kihagytam.

Viszont ahogy latom, csomo helyen csak kozepfoku vegzettseg az elvaras. Akkor jelentkezhetek?

Nem rohognek korbe?

21/L


2018. máj. 7. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Szereinted egy félbehagyott egyetem jó ajánlólevél? Előbb vennék fel egy jogi asszisztens OKJt végzett embert mint téged.
2018. máj. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olvastad hogy folytatom szeptembertol?:)
2018. máj. 7. 12:55
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha folytatod az is cumi, mert a munkaadó nem biztos, hogy jó szemmel nézné ezt. Nem gyakornokot keres, hanem teljes munkaidős embert.
2018. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jelentkezz. Miért ne tennéd? Majd ő eldönti kit vesz fel.
2018. máj. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Ha jogi irányon tanultál és szeretnél dolgozni, elvárható lenne, hogy tisztában legyél azzal, mit jelent a középfokú végzettség, vagy ha nem, akkor nézz utána, mert netjkgtárban pl le van írva. Miután ezt megtetted, rá fogsz jönni, hogy igen, jelenkezhetsz, és ha az az elvárás, nem fognak elvárni diplomát. A munkáltató pedig eldöntheti, hogy neki ki alkalmas arra a pozícióra.
2018. máj. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

En nagyon is tisztaban vagyok vele,viszont a kozepfoku vegzettseg egy okjs jogi asszisztensit is jelenthet..

Ezert kerdezem..

2018. máj. 7. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
És valószínűleg azt is jelent. Tele van az ország jogász asszisztens OKJ-t végzettekkel.
2018. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jo fejezd mar be.

Ennyire unalmas az eleted,hogy ide irkalsz orankent?!

2018. máj. 7. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De tudod, ha jelentkezel az állásra, és beválogatnak, nem lesz belőle gondod, ha nem, akkor meg kit izgat, hogy kinevetnek, bár nem hinném, hogy ez a legnagyobb problémájuk. Próbáld meg, a jog amúgy is tele kiskapukkal, nem konkretizálták mit értenek középfokú végzettség alatt.
2018. máj. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!