Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyíregyháziak! Ti is megismeri...

Nyíregyháziak! Ti is megismeritek már a debreceni ellenőröket?

Figyelt kérdés

Debrecenben pl. a villamosokon mi debreceniek sokan már,ha száll fel a villamosra két-három civil ruhás ember,sokan mi már megismerjük őket és készítjük a bérletet elő,mert már ismerjük őket.


Nyíregyházáról nagyon sokan járnak Debrecenbe nal-mint nap,sokan egyetemre,de más ügyben is,és gondolom az egyetemre villamossal mennek. Namost ezért gondoltam Nyíregyházára,hogy onnan járnak a legtöbben Debrecenbe és tőletek kérdezem elsősorban nyíregyháziak,mivel minden nap ingáztok hiába nem Debreceniek vagytok,ti is ismeritek már az ellenőröket,hogy azok ott ellenőrök és már készítitek elő a bérleteteket?


Csak azért kérdezem,mert mi nap mint nap találkozunk velük,gondolom aki nem debreceni de majdnem minden nap jár itt,azok is megismerik,vagyishát pont ez a kérdés.


Előre szólok,hogy tudom nem sok értelme a kérdésnek,csak kíváncsiságból kérdezem,mert felvetődött bennem,hogy lehet akik nem itt laknak is megismerik már őket. Egyébként nincs jelentősége a kérdésnek csak megkérdeztem,ha lehet.



2018. máj. 9. 11:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja,elnézést a kicsit fura fogalmazásért,de gondolom értitek a kérdést.
2018. máj. 9. 11:35
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen megismerem őket, bár most vagy két hete lett 2 új fiatal is, akiket eddig nem láttam.

Mondjuk eléggé beszédes a kézi szkenner tartójuk is az övcsatjukon, nem? (:


Régebben a kis fekete válltáska, most pedig a műanyag tartó.

2018. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én újpesti vagyok, de Nyugati-Vác vonalon ismerem az ellenőröket
2018. máj. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!