Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hosszú a körmöm?

Szerintetek hosszú a körmöm?

Figyelt kérdés

Saját, növesztett köröm kilakkozva, magyarán, nem műköröm. :)

[link]


2018. máj. 9. 23:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De amúgy te nem látod?
2018. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy én nem látom hosszúnak. Anyám megszólt érte, de szerintem nincs igaza.
2018. máj. 9. 23:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szép hosszú, de a lakkozás nem sikerült a legjobban. Igénytelen hatást kelt.
2018. máj. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Majd legközelebb csak a TE kedvedért szebben fogom kifesteni, ígérem. ;)
2018. máj. 9. 23:27
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem a 2. válaszoló kedvéért kéne normálisan kilakkozni a körmöd, hanem hogy téged nézzenek kevésbé igénytelennek :) De sértődj csak be, látszik, hogy kb. 12 éves lehetsz.
2018. máj. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Ne haragudj, hogy őszintén elmondtam, mit gondolok. Nem az volt a célom, hogy rád támadjak, hanem az, hogy elmondjam, miként lehetne még szebb. Bocsánatot kérek még egyszer.


24/F

2018. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Bocsika, dárgám, de én már érett 13 vok!!!!felkiáltójel!

Remélem azzal, hogy most belém kötöttél, jobb napod lesz és most kicsattansz az örömtől. Örülnék, ha máshol élnéd ki frusztráltságod, babám. (:

2018. máj. 9. 23:34
 8/13 A kérdező kommentje:
Az előző válaszomat az ötös válaszolónak szánom. Tőlem ugyan ne kérj bocsánatot, nincs miért ezt tenned.
2018. máj. 9. 23:36
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Igen, nagyon hosszú. Férfi szemmel egyenesen taszító, és ezzel a festékkel még elég mű is.(mint ha hibajavító lenne kb.) Hogy lehet h ez valakinek tetszik? Egy rendes méretű ápolt köröm, aminek nincs ilyen mérete és nem rikít sokkal jobban néz ki bármilyen nőn.
2018. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nevetseges az egesz. Minek kerdezed meg, ha meg magad nem latod, minek sertodsz be ha valaki kritikat gyakorol = ha megfogadod kevesbe van ok kritizalni. Ergo... minek sertodsz be? :D
2018. máj. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!