Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Először lesz műkörmöm. Mikor...

Először lesz műkörmöm. Mikor megyek, milyen hosszú legyen a saját körmöm? Ha nagyon rövid fel tudják rakni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 27. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%
Akár tövig rágott körömre is fel lehet tenni a sablont. :)
2016. jún. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Akkora legyen azért, hogy a sablont alá tudják rakni.
2016. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm:)
2016. jún. 28. 07:52
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Ismétlem a gyengébbek kedvéért, teljesen rövid körmökkel is mehetsz, normális körmös úgyis tövig reszelné, mielőtt sablonozná a körmöd
2016. jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Én is csak a gyengébbek kedvéért írom, bőrre épített köröm kb addig tart, amíg el nem kezd nőni, mivel nincs, ami tartsa. Ahány helyen megfordultam, ezt mind mondta. De nem kell hozzá körmösnek lenni, csak minimális logika kérdése.
2016. jún. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja...10 éve ebből élek, talán egy picit több tapasztalatom van a témában, mint neked az asztal másik végén. Nyilván könnyebb odatenni a sablont ha van szabadszél, de egy profi azt is leszedi, mert sokkal szebb a végeredmény. ;)

Én pedig az ország legjobbjaitól tanultam, ők azt tanítják, hogy ne maradjon szabadszél.

Illik néha csendben maradni, ha valaki jártasabb a témában, mint te. ;)

2016. jún. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
47%
Akkor mutass már képet egy (szerinted) tövig lerágott körömről, mert nem biztos, hogy mindenkinél ugyanott kezdődik :D
2016. jún. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nálam volt már ettől rosszabb is. Kifejezetten szeretek olyan vendégeket vállalni, akit más körmösök elküldenek, mert nehéz eset.

[link]

A vendégeimnek pedig építés előtt ennyire leveszem a szabadszélt.

2016. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én elhiszem neked.

Csak mikor én odaállítottam az elsőhöz hasonló állapotban körmöshöz, rám akarta erőltetni a tip-et (ami akkor épp nem volt kivitelezhető, de amúgy sem akartam.)

Akihez hosszabbb ideig jártam körmös, mondta, hogy felteszi így, de nem lesz tartós. (Volt, hogy az volt, volt, hogy kevésbé... Most meg egy ideje nincs, mert hullámos a körmöm és ledobja.)

2016. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tippel nem dolgozom. A rágott körmöt egyébként eleinte gyakrabban kell tölteni, de nem azért, mert bőrön van az anyag, hanem azért, mert pici a körömlemez, és nincs elég felület, amin tapadhat az anyag. Hamarabb borul a statikája.

A hullámos körmöd több okból lehet. Okozhatja betegség, vagy az, hogy a körmös szétreszelte, esetleg sérülés következtében sérült a körömmátrix. Előbbiek elmúlhatnak, utóbbi maradandó.

2016. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!