Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miről készitsek fotóeeszét?

Miről készitsek fotóeeszét?

Figyelt kérdés
Két héten belül fotóesszét kell csinálni valamiről, legalább 20 kép kell legyen, azonban nekem ötletem sincs miről csinálhatnék képeket.. a tanárom azt mondta, hogy egyedi ötletekkel jöjjünk, de nekem kb. semmilyen egyedi ötletem nincs, csak ilyenek, hogy állatfotók, természetfotó.. szerintem ez nem tetszene a tanárnak.Nektek milyen ötletetek van? Szívesen várom bárki tanácsát!

2018. máj. 10. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
hajléktalanokról arc nélkűl..
2018. máj. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kései Sirató ***** válasza:
Cipökről készítenék, vagy pedig bogarakról, de készíthetnél akár valamilyen érdekes süteményről, tortákról, szép műkörmökről is. Vagy pedig hangszerekről, zenekarról.
2018. máj. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Liftekről. Nem tudom miért, de ez jutott eszembe. Különböző szögből is lehet fényképezni és sokféle van. A regi épületekben még az a rácsos, amikből szépeket is találni, a panelházakban vannak a tipukus kékre festett, összefirkált, a plázákban az üveg, a gyerekkórházakban rajzfilmes, aztán van páternoszter, azokról meg érdekes pillanatokat lehet elkapni, hogy csak a láb látszik meg mit tudom én, de színekben is meg beállítás szempontjából is érdekes, és jól össze lehet hasonlítani az időbelu változatokat is. Aztán vannak ilyen épitkezéseken nyitott felvonók, vagy legóból épült lift, tuti összejönne a 20 kép, és tökre meg is nézném.
2018. máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elhagyott tárgyak

Biciklik - akár a tulajokkal, akikre hasonlítanak a bicajok

Emberek és kutyáik

Színek, vagy akár egy szín

Egy híresebb helyen a fotózó turisták

2018. máj. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, sokat segítettetek :)
2018. máj. 12. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!