Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit készítsek karácsonyra a...

Diamondtiara kérdése:

Mit készítsek karácsonyra a nagybátyámnak?

Figyelt kérdés
saját készítésű ajándékra gondoltam de egyszerűen foggalmam sincs hogy minek örülne:( amit tudni kell róla: 35 éves. íszonyat nagy kocka. bármikor , bárhol össze tud rakni egy komplett számítógépet. szeret minket. ja és fiúXD olyan válaszokat várok amiben használható, hasznos ötletek vannak és egy magamfalyta 11 éves lány is el tudja készíteni. azok amik esetleg szidják vagy nem a kérdésre adnak választ nem figyelem és köszönöm de nem kérem! köszönöm az értelmesen válaszolóknak:)!

2013. dec. 15. 20:34
 1/2 anonim válasza:
Sztem valami képeslapot csinálj neki és irj bele vmi karácsonyi verset, idézetet stb. Ennek biztos h fog örülni. Am a neten is tök sok ilyen van ott is keresgélhetnél. Vagy ha kreatív vagy (gondolom h nem mivel nem tudtad kitalálni) akk ki is találhatsz valamit. Ennyi, nem kell belőle nagy felhajtást csinálni tudja h fiatal vagy! :))
2013. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jóóóó jóóóóóóóóóóó jóóóóóóóóóóóó. csakkocka és hát szinte mindene megvan amit akar és olyanra gondoltam ami hasznos de ok. köki:)
2013. dec. 21. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!