Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit utálsz a legjobban magadban?

Mit utálsz a legjobban magadban?

Figyelt kérdés
Én, talán fura módon nem egy negatív tulajdonságomat, hanem pozitív tulajdonság hiányát. Azt, hogy nem vagyok különleges: zseni vagy művész. Rendkívül vonzó számomra az ilyen emberek világa (a nők közül is leginkább a művészek képesek megmozgatni bennem valamit). Viszont tudom, hogy mivel nincs kiemelkedő tehetségem, ezért ezt a világot csak kívülről szemlélhetem, csodálhatom, soha nem lehetek a részese. És ez jobban elszomorít, mint bármely rossz tulajdonságom.
2018. máj. 11. 00:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
93%
Semmit.
2018. máj. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%
A kishitűségemet.
2018. máj. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 AndrejjaMarijann válasza:
61%

Azt, hogy néha MÉG MINDIG nem tudom, mikor kéne befogni a pofám.

Ezen kívül szeretem magam, még úgy is, hogy a bátyám igazi zseni.

Kicsit jobban nézz magadba, azzal foglalkozz, ami megvan benned, a zseniknek és a művészlelkeknek is megvannak a maguk kínjai, ebben már biztos vagyok.

2018. máj. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
48%

A csúnyaságom.

Ezt leszámítva, én többé-kevésbé elfogadom magam. Meg vagyok elégedve a személyiségemmel, vannak barátaim, van társasági életem, tulajdonképpen tényleg csak az gátol meg a nagyobb önbizalomban, hogy nem tetszik az az arc, ami visszanéz rám a tükörből.

24/F

2018. máj. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem értem az életet, így önmagamat sem.
2018. máj. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy szinte mindig hagyom magam elnyomni, hogy olyan emberekkel próbálok korrekt lenni, akik rengeteget ártottak nekem, hogy hagyom magam hülyének nézni.
2018. máj. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Metionin ***** válasza:
76%

Hogy túl kevés középső ujjam van.


Amúgy azt hogy évek teltek el azóta hogy kiszakadtam a bántalmazó szar családomból de néha még mindig képes vagyok azzal felkelni reggel hogy egy csalódás vagyok.

2018. máj. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Hogy mostanában állandóan idióta ötleteim vannak, amkiet ha megvalosítok később megbánom..
2018. máj. 11. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Azt, hogy én vagyok a világ leglustább és legtöbbet zabáló embere. Egy igazi Garfield női testben.
2018. máj. 11. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Utálni nem utálok semmit, de nagyon bánt, rosszul esik az a tehetetlenség, hogy egykor normális egzisztenciám volt, ma meg csak szüttyögök az életben, nem tudok anyagilag egyről a másfélre jutni.
2018. máj. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!