Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik az a tulajdonságod,...

Melyik az a tulajdonságod, amit a legjobban szeretsz, és melyik az, amit a legjobban utálsz magadban?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 9. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:

A legjobban annak örülök, hogy nem vagyok irigy.

A legjobban az bosszant, hogy hirtelen haragú vagyok, könnyen feldühödök apróságokon.

2016. ápr. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Titusztitusz ***** válasza:
A legjobban azt a tulajdonságomat szeretem, hogy számomra megmagyarázhatatlanul vonzó hatást szoktam kifejteni a hölgyekre, még olyankor is, amikor pedig nincs is szándékomban...A legjobban pedig azt utálom magamban, hogy nem tudok "színészkedni"...És mindig minden hangulatom-gondolatom leolvasható könnyedén az arcomrol...(Hát igen...Pókerversenyen azt hiszem, hogy pillanatok alatt elveszíteném még az alsónadrágomat is...)
2016. ápr. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedvesség

Türelmetlenség

2016. ápr. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:

Csomó tulajdonságomat szeretem, a legjobban azt, hogy abszolút nem vagyok előítéletes, bíráló és ítélkező.

Amit nem szeretek, az az, hogy tizedmásodperc alatt fel tudom b-szni az agyam valamin és hogy elég hangulatember vagyok. :D

2016. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szeretem magamban, hogy szinte mindig jókedvű vagyok, mosolygok, nevetek. Azt viszont utálom, hogy túl bizonytalan, félénk vagyok.
2016. ápr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legjobb tulajdonságom,hogy nem vagyok egy átlagmagyar. Azaz nem érdekel más élete,nem kíváncsiskodok,nem teszek alá a másiknak,nem lopok,a jogszabályokat mindig betartom,még a szemetet se dobom el az utcán míg nem találok egy kukát.


Rossz tulajdonságom,hogy hirtelen haragú vagyok és sokszor olyat mondok hirtelen amit nem kéne.

2016. ápr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
Utálni semmit nem utálok, mert ilyennek érzem jól magam.. A legjobb amit szeretek, az meg az, hogy mindig feltalálom magam. :)
2016. ápr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt szeretem, hogy nagyon tudok szeretni, azt nem, hogy elég zárkózott vagyok.
2016. ápr. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legjobb: megérzek dolgokat előre;

Legrosszabb: az előzőt nem tudom jól kamatoztatni; nem tudok váratlan helyzetekben azonnal dönteni.

2016. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!