Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találhatnám meg azt a...

Hogyan találhatnám meg azt a lányt, akivel találkoztam pár napja?

Figyelt kérdés
Egy buli után éjjel találkoztunk és beszélgetésbe elegyedtünk hármasban (vele és egy barátnőjével) Bp-en, de sajnos elfelejtettem a nevét. Mindössze a két település neve van meg, ahol laknak (Budához közel), a koruk, a barátnője neve, illetve, hogy mit tanult a barátnője. Megbeszéltük, hogy találkozunk másnap, de ez sajnos meghiúsult, és nem adtuk meg egymás elérhetőségét sem... Sajnos fecebookon nem jártam sikerrel eddig, de úgy gondolom ezen információk alapján nem lehetetlen a feladat. Mit javasoltok?
2018. máj. 11. 12:53
 1/4 A kérdező kommentje:
egy magánnyomozó biztos ki tudná deríteni, de nem szeretnék tízezreket elkölteni erre
2018. máj. 11. 12:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Mindössze a két település neve van meg, ahol laknak (Budához közel), a koruk, a barátnője neve, illetve, hogy mit tanult a barátnője."


Szépen beírod facebookra a barátnőjének a nevét + a települést, aztán ha megtaláltad és publikus az ismerőseinek a listája, akkor végig nézed. :o


*magic*

2018. máj. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a bulinak volt facebook eseménye, vagy van a szervezőknek vagy a helyszínnek facebook oldala, akkor esetleg oda ki lehet írni :)

Ezen kívül van valami "Pesten láttalak" vagy hasonló facebook csoport, aminek pont ez a célja.


De én már többször láttam olyat, hogy valaki kiírta a saját oldalára, és az emberek elkezdték megosztani, aztán végül eljutott a keresett lányhoz :)


Sok sikert!

2018. máj. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Először is köszi a válaszokat


1.: igen, ezzel próbálkoztam - sajnos sikertelenül


2.: jobban szeretném anonim módon intézni, de persze végső esetben jó megoldás

2018. máj. 11. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!