Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék rövid idő alatt...

Hogyan tudnék rövid idő alatt megtanulni szerbül?

Figyelt kérdés

A sztory úgy kezdődik, hogy össze barátkoztam egy szerb lánnyal, de csak messengeren tudunk írkálni (Google fordító), mert én nem tudok szerbül ő meg Magyarul. Ebbe az a ciki h mint ketten Szerbiában élünk és egy suliba járunk. Csak itt ott kezdődtek a bajok, hogy a szerbet sose tanultam úgy mint pl. Magyart vagy angol, németet. Eddig nem is tudtam hasznát venni mert a társaságom (osz.társak, család) magyarok. Minimálisan tudok, dehát valamennyire tudunk beszélni, de rossz h nem tok vele normális társalgást lebonyolítani. (Őbalapból szerb társaságban van és 2 évvel idősebb.)

12L



2018. máj. 11. 21:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Amikor Románul akartam tanulni, sokkal jobban haladtam, amikor egy romániai magyar tanitgatottn mint amikor angol-roman nyelvleckéket vettem.

Szóval az a tanácsom, hogy keress egy Szerbia magyart, aki jól beszéli mind2 nyelvet, és kérd meg, hogy tanítson.

2018. máj. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!