Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reni vagy Renáta?

Reni vagy Renáta?

Figyelt kérdés
Nektek melyik tetszik/Melyikük a szebb?

2018. máj. 12. 13:56
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Reni inkább. Sajnos nekem a Renáta névről (nem tudom miért) de mindig a Renault autómárka jut eszembe.
2018. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkettő jó a maga módján.


Becenévnek a Reni mondjuk jobb. Ha meg igazi születendő gyerek nevéről van szó, akkor eleve csak a Renáta adható ithon.

2018. máj. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Renó.
2018. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na de, az egyik egy női név, amásik meg annak a becézett formája. Miért kellene választani közülük?
2018. máj. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha Reni lenne és be kéne diktálnia vhova a nevét biztos azt hinné mindenki, hogy igazából Renáta. Nekem nem tetszenek az ilyen becézett nevek. Hívjátok Reninek, de attól még legyen a hivatalos Renáta.
2018. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hivatalos papíron Renáta, különben komolyanvehetetlen a szülő; hogy játéknak nézi a gyerekét; nem is tiszteli őt valódi, élő emberként; csak egy olyan babusgatható játékbabát lát benne; Reni meg mehet becézésnek. Én azért szerintem kicsit haragudnék a szüleimre, ha Reniként anyakönyveztetnének. Meg még amiket a többiek is mondtak, pl , hogy be akarná diktálni, és mindenki azt hinné, Renáta.
2018. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Semmi ilyesmiről nincs szó, nem lesz gyerekem. Csak egy kérdés arról, melyik hangzik jobban,stb.

13/L😂

2018. máj. 16. 17:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Reni
2018. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!