Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Radikalisok, ha egy szinesboru...

Radikalisok, ha egy szinesboru lany /fiu tetszene meg nektek mit tennetek?

Figyelt kérdés
Elore szeretnem leszogezni, hogy a kerdes NEM provokacio. Egyszeruen kivancsi vagyok, ha egy alapvetoen radikalis embernek egy szinesboru ember tetszik meg akkor olyankor mi van? Vagy csak kesobb jottok ra, hogy a szerelmetek cigany /zsido stb. Mert mondjuk nem latszik rajta.

2018. máj. 12. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagy tisztában a radikális kifejezés jelentésével.

A radikális szélsőségest jelent, szerintem te szélsőjobboldalit vagy rasszistát akartál írni.

Lehet valaki radikálisan liberális, vagy feminista is.


Két dolog lehetséges, az egyik, hogy az emberünk csak divatból rasszista, illetve nem megalapozottak az elvei, ez esetben folytatná a kapcsolat. A másik, hogy az emberünk hithű rasszista, erős elvekkel, eszmékkel rendelkezik, és ezekhez ragaszkodik, ő meg fogja szakítani a kapcsolatot.

2018. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lol xddd
2018. máj. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem egy radikális ember az első öt perc beszélgetés alatt is arra tereli a témát, hogy milyen származású az újdonsült ismerőse.
2018. máj. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Már bocs, de a radikális lehet radikális liberális, vagy balos is, vagy éppen radikális véleményt képvisel a húsipari szakszervezeti gyűlésen. Szóval ugyanazt, mint minden más ember, ha megtetszik neki egy csaj: metoo-mentes keretek között, kölcsönös beleegyezéses alapon meghívja egy keserűre a kantinban.
2018. máj. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
11%

Rasszista vagyok. Pontosan meg tudom mondani mindenkiről milyen etnikai csoportba tartozik, nem fog kiderülni senkiről utókag, hogy zsidó, cigány, stb.

És mivel utálom azokat az "embereket", így bármiféle vonzalom is kizárt, csak a szánalom és gyűlölet.

Ha választanom kéne, hogy megölök vagy együtt alszok pl egy "gyönyörű" négerrel, hát hogy is mondjam, nem a háromlövetűtől fogja kapni a golyókat.

Egyszerűen taszítanak.

2018. máj. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
#5 Te is egy "alsóbbrendű faj példánya" vagy,csak szólok ;)
2018. máj. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki radikális, még nem feltétlenül rasszista.
2018. máj. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

@6.

Mondtam egy szóval, hogy náci vagyok? Nem!

Miért kell keverni a kettőt? Ugyanúgy utálom a nácikat vagy franciákat, angolokat is mint pl az arabokat.

Attól, hogy valaki rasszista még nem náci.

2018. máj. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz rasszistának sem kell lenni, hogy valakinek eleve ne tetsszen meg olyan, aki nagyon messze áll az esetétől. Valahogy a Cirmos cicának sem tetszik meg a kelkáposzta úgy véletlenül. A "nem látszik rajta" az más témakör, ha vkin vmi nem látszik, akkor az tényleg nem az, csak valamikor a felmenők kitalálták, hogy holnaptól annak vallják magukat, aminek kedvük szottyan. (Lásd: Habsburg birodalom története.) Ilyen esetben, ha nincs rasszkülönbség, rasszista indíttatású undor nyilvánvalóan nem lehetséges... viszont komoly világnézeti eltérések előfordulhatnak. Ilyenkor az van, hogy akit megszerettél, abból ki is lehet ábrándulni, vagy épp az ember a saját nézeteit gondolja újra.
2018. máj. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#5

Tudom,hogy a 2 nem ugyanaz.

Én úgy értettem,hogy a rasszisták buták.

Nem értem,miért kell utálni valakit a bőrszíne miatt...

2018. máj. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!