Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemzeti radikálisok láttak...

A nemzeti radikálisok láttak már ilyen történetet? És mit éreztek vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=SO3svc5_Qtw


Pl a Jobbikosok, a gárdisták, MIÉP-esek, vagy szimpatizánsaik. Adott esetben Fideszesek, vagy akiknek szimpatikusak a hasonló politikusok. Mit gondoltok ilyen storyról? Éppen meg is történhet és gondolom történt már meg hasonló a világon/az országban.


Mit gondolnak ha olyan esetek történnek amiknek köze van a rasszizmushoz, van felelősségük benne? Hogy érzik?


És mások mit gondolnak?



2017. jún. 25. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy nemzeti radikális nem feltétlenül rasszista, hülyeség összemosni a kettőt. (És egy rasszista sem feltétlenül nemzetben gondolkodik.)
2017. jún. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, nem is azt mondtam. Hanem hogy éreznek-e a terjedésben felelősséget?
2017. jún. 25. 14:38
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

minden irányzatnak (legtöbbnek) vannak radikális követõi. Pl az iszlámnak az isis, a kereszténzségnek a keresztes hadjáratok meg a breivik félék, a zsidóknak a cionisták, a feministáknak a férfigyűlölők, a szexistáknak a nőgyűlölők...


felelősek e ezek a tanok azért mert vannak ilzen elvakult emberek? vagz mind igen vagz mind nem

2017. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Crisopher ***** válasza:
50%

Tulajdonképpen meg lehet érteni a rasszistákat:

https://www.youtube.com/watch?v=Bqi7Lgn4HtE

2017. jún. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehet megérteni. Mert nem cigány létéből, néger létéből vagy fehér létéből kifolyólag lesz bűnöző valaki, vagy alulművelt, vagy jellemtelen.
2017. jún. 25. 16:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Mit érezzenek? Nem értem mit akarsz.
2017. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!