Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utálhat a tanárom (ok...

Miért utálhat a tanárom (ok nélkül)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy elvileg kell lennie oknak, de nem tudok rájönni, mi lehet. Egyik tanáromról van szó az egyetemen, aki egyben a konzulensem is (volt). A tárgyaiból mindig 5-ös voltam, a kiadott feladatokat megcsináltam, néha az órán is válaszoltam a kérdésekre, ha más nem tudta (alapból inkább csendben szoktam figyelni). Vizsgákon egy-egy fél mondattal mindig megdicsért. Én szerettem és tiszteltem ezt a tanárt a tudásáért, a szakterülete is érdekel és kapcsolódik a szakdogámhoz, ezért felkértem konzulensnek, vállalta. De végig az volt az érzésem, hogy soha nincs kedve hozzám, valami baja van velem. Egy idő után már én is menekültem volna a társaságából, annyira érződött az ellenszenv. Pedig a dolgozattal sem volt probléma, jól haladtam és ő is jóváhagyta. De mikor legutóbb odamentem hozzá, kb. otthagyott, miközben beszéltem, pedig csak annyit akartam mondani neki, hogy sikerült megoldani, amit megbeszéltünk és megköszönni a segítségét.. Annyirazó volt, és nem tudok rájönni, hogy mi baja lehet. Már nem is merek odamenni hozzá, pedig elvileg illene államvizsga után valami ajándékot is adni. De így az is kínos, ha adok, meg az is, ha nem. Soha nem voltunk közvetlen viszonyban, de mindig udvarias voltam vele, pozitívan álltam hozzá, szóval nem értem. Miért utálhat ennyire?
2018. máj. 12. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
A tanárok nagyrésze segg, nem kell velük foglalkozni.
2018. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen nem vagy neki szimpatikus, vagy emlékezteted valakire, akit nem kedvel.

Szerintem ne foglalkozz vele túlzottan, nem szerethet bennünket mindenki.

2018. máj. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem számít. Könnyen lehet, hogy nem téged utál, csak az életét, a munkáját, vagy úgy általában mindenkit.
2018. máj. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem biztos, hogy konkrétan téged utál. Talán "alapból" ilyen. Vagy csak veled viselkedik így?
2018. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igyekszem nem rágódni rajta, de akkor is rosszul esik. Tényleg nincs egészen kibékülve az élettel, de pl. néhány szaktársamat látványosan kedveli... Mindig megszólítja őket valamivel, poénkodik stb. Szóval nem utál mindenkit, de engem valamiért igen.
2018. máj. 13. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!