Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy a mai napig...

Normális, hogy a mai napig megvisel, hogy vert az általános iskolai tanárom?

Figyelt kérdés
A dolog úgy jutott eszembe, hogy látom Facebookon szervezik az osztálytalálkozót. Nekem pedig felnőtt fejjel szülőként csak azok a fájdalmas, megalázó pofonok, verések ugranak be...ha belegondolok csak a szívem szorul össze. (A verés alatt nem egy-két pofont kell érteni, hanem az egész osztály előtt verte pl bele a fejemet az asztalba, ha valamit nem értettem meg. ) Szóval nekem semmi pozitív nem jut eszembe az általános iskoláról, csak a sok megaláztatás...így semmi kedvem részt venni az eseményen.

2018. márc. 23. 07:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%

normális


de nem nyugtatna meg ha bosszút állnál?


erre ez remek alkalom

2018. márc. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%
Én elmennék és mondanám neki hogy már egy súlycsoportba vagyunk,és köszönés helyett kihívnám két maflásért.Aztán ha nem érti miért kapja,kapna még kettőt.
2018. márc. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%
En is tamogatom a bosszut. A bosszu igazsagot szolgaltat, a gyenge emberek meg inkabb cselekves helyett a karmaban hisznek, hogy nyugtassak magukat.
2018. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%
"A bosszu igazsagot szolgaltat" Marhaság. Majd a zsaruk, ha feljelenti a tanár a kérdezőt.. és nem fogja őket érdekelni az évekkel ezelőtti bántalmazás.
2018. márc. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen hihető a történet, tök átlagos, biztos így volt.
2018. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem volt olyan tanárNŐM aki ütött ha valamit nem értett egy tanítványa. Volt egy nagy pecsétgyűrűje, azt csinálta, hogy belemarkolt az ember hajába, visszarántotta a fejét, és a pecsétgyűrű ütötte meg az ember tarkóját. Szadista egy nő volt. Manapság már lecsuknák érte, de akkoriban nem ő volt az egyetlen aki teljesen rendjén valónak tartotta pofozni és megtépni a diákjait.
2018. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%

5:)) nyilván el van túlozva a dolog.)


Ha megütött, és ott van az osztálytalálkozón, hangosan megbeszélném: komoly lelki sérüléseim vannak az Ön verései miatt. Miért kellett?

2018. márc. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
30%

NEM lesztek egy súlycsoportban a tanároddal, mert most már ő a gyengébb. Te pedig, ha a gyengébbet bántod, ugyanolyan lennél, mint ő volt! Ugye nem aljasodsz le erre a szintre

?

Ha elmész a találkozóra, legyél a nyugodt magabiztosság: ennyit értél el, van családod, állásod, lakásod. Légy büszke rá és ne fűtsön kicsinyes bosszú. Próbáld a múltat feldogozni (akár pszichológussal is)!

2018. márc. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is pokol volt a suli, amikor jött a meghívó az osztálytalálkozóról, röhögve téptem össze :D Ennyi.
2018. márc. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Bosszu nem csak az lehet, hogy megveri a volt tanarat. Ha picit kreativ a kerdezo, fog ra megoldast talalni, hogyan torolja meg a serelmeit ugy, hogy o ne keruljon bajba miattuk.
2018. márc. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!