Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan illik fizetni a szoba...

Hogyan illik fizetni a szoba bérlést, ha a két fél még nem igazán ismeri egymást?

Figyelt kérdés
Tinderes ismeretség és még csak párszor találkoztak. 6000ft-ról lenne szó. Fiú-lány (hagyományos felállás :) ).
2018. máj. 15. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom mivel hagyományosan nem bérelek szobát egy idegennel. :D
2018. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Miért béreltek szobát? Menjetek fel valamelyikőtökhöz
2018. máj. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elmész egy idegennel dugni és még te fizetsz érte? Azta, mit tud az a fiú, aranyból van a...?
2018. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy én fizetem csak... Kérdezte, hogy hogy csináljuk. Szerintem a fele-fele lenne igazságos. Ha csak ő fizetné, olyan lenne mintha megvenne. És nem teljesen idegen, találkozgattunk már.
2018. máj. 15. 12:30
 5/13 anonim ***** válasza:
28%

Mert mi a baj azzal, hogy megvesz? Így egy kis ribizli vagy, simán beismerhetnéd magadnak is.

Sőt, kérj tőle is pénzt

2018. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Akkor engem az osszes pasi “megvett” aki elvitt randizni es meghivott? Ugyan mar!


Csinald ugy ahogy neked jo. Mert szerintem teljesen lenyegtelen szamodra ki mit ir itt!

Ha azt mondja valaki Te fizesd, te fogod?

Ha az irja valaki, ő fizessen, ő fogja?

Ha azt irjuk ne menj fel vele szobára így mert ez már önmagában gáz, nem mész fel? Dehogynem.

2018. máj. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
5-ös szerintem ne ítélkezz :) Nem ismersz minket. Miért lennék ribizli? Plusz nem csal meg egyikünk sem senkit...
2018. máj. 15. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Istenem mért vagytok annyira életképtelenek, hogy nem vagytok képes ennyit eldönteni.


Mondd meg neki, hogy szeretnéd közösbe fizetni a szobát. Vagy ekkora smucig vagy?

2018. máj. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

65 Ennyire frusztrál a dolog, hogy ő szexel valakivel? Miért kezdesz személyeskedni egy normális kérdés alatt?

Nagyon tökös legény vagy, mondhatom. :/

2018. máj. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem fele-fele, de ha a pasi kifizeti, én elfogadnám, nem akkora összeg, nem érezném úgy, hogy meg vagyok véve. 37/N
2018. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!