Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan illik fogadni?

Hogyan illik fogadni?

Figyelt kérdés
Azvan, hogy az egyik tanárommal a szüleim megbeszélték, hogy átjön hozzánk ebédelni hétvégén...Joban vagyok a tanárral, de nem tudom hogyan fogadjam? És miről dumáljak vele míg ott van? Mutassam meg neki a házat? A kertet? Hívjam medencézni? Jó az csak vicc..de tudtok jó elfoglaltságot ?

2017. jún. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lekötni sokmindennel lehet pl kötél ,kábel :D


Ha szüleid hivták át majd ők lefoglalják

2017. jún. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%

Ha jól néz ki mutasd meg neki mit tudsz az ágyban.


Ha nem egyetemi tanár, akkor kérdezd meg miért nem vitte többre az életbe.


Ha érdekel a tárgy amit oktat tegyél fel érdekes kérdéseket ezzel kapcsolatban, ha tényleg érdekes a kérdés nem fogja tehernek érezni, hogy beszélgessen veled róla.

2017. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy az első fele nem tetszik, és a tanár nő és énis lány vagyok...nem fog ez müködni úgy érzemm...Ja..szüleim előtt alapból agyon fog dicsérni.
2017. jún. 29. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz róla, hogy ő hol nőtt fel, miért lett tanár, szereti e a szakmàját, milyen nehézségek vannak ebben a foglalkozásban, ő milyen oktatást képzelne el? Vagy ő mit csinálna a te helyedben, mit tanulna?

Aztán ti is kb ezeket elmondjátok, és az már 3 óra volt. Ismerkedés a cél.


Jó ha az elején oldjátok a feszt

pl én szoktam: mindenki úgy egyen ahogy kényelmes kanál, kéz, stb

Jó nem tudom nálatok mi az alap.



Kertet mutogatni gyenge dolog.

Az olyan mint, hogy "nesze itt a kapukulcs, érezd jól magad, végeztél villany lekapcs.."

2017. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!