Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van példaképed? Ki? Próbálsz...

Van példaképed? Ki? Próbálsz rá hasonlítani?

Figyelt kérdés
Miért a példaképed?

2018. máj. 15. 18:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
28%
Nincs. Akkora egy szar ez az emberi faj meg ez az egész világ. Ki kéne pusztítani az egészet.
2018. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
77%
Nekem Slash nagy példaképem. Nem akarok rá hasonlítani,egyediségre törekszek,de a skáláit és a stílusát elég szépen átvettem,annyira közel áll hozzám.
2018. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Marilyn Manson...nem akarom másolni, és nem is akarok olyan lenni amilyen ő. Viszont nagyon tetszik a lazasága, a sokszínűsège...stb.
2018. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Alla Illyinichna Levushkina

Nem mintha esélyem lenne akár a közelébe is érni, de amikor motivációra van szükségem, rá gondolok.

2018. máj. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ellen Ripley

Ha valaha is olyan levesz, akkor itt vége lesz a világnak. :D

2018. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ellen Ripley

Ha valaha is olyan leszek, akkor itt vége lesz a világnak. :D

2018. máj. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahova jártam edzésre, ott volt egy nálam 5 évvel idősebb lány. A korosztályában egész M.o.-n ő volt a legjobb távolugró + sprinterként is sokszor nyert a magyar bajnokságon. Csodáltam őt, szörnyen felnéztem rá. Egyébként alakulhatott volna ki köztünk elég szoros "kapcsolat" is, mert pl. ugyan abban a paneltömben lak(t)unk, ugyan abba az általános suliba jártunk, csak azért nem lett a dologból igazán nagyon semmi sem, mert sosem voltunk ugyan abban az életszakaszban. Mikor ő ballagott általánosból, akkor én még csak alsós voltam, mikor én gimnáziumba kerültem, akkor ő már egyetemista volt. Nem csak többszörös magyar bajnok volt, hanem egész ált., és középiskola alatt kitűnő is, ezért kapott jó tanuló, jó sportoló díjat is. Ez motivált ahhoz, hogy én is kitűnő legyek, miatta jártam edzésekre. Olyan szerettem volna lenni, mint ő. Kifejezetten emlékszem, hogy az ablakomból néha láttam, hogy bicajjal megy edzésre. :D Ha szakadt az eső, ha tűzött a nap, ő ment futni, gyakorolni, emellett nagyon magas szinten űzte a tanulást. Az angol OKTV-n asszem 2. vagy 3. lett. Soha nem tudtam felfogni, hogy ő szó szerint hogy lehetett ilyen tökéletes valóban mindenben. Egyszer emlékszem kijött a versenyemre, és szurkolt nekem. Meggyőződésem, hogy amiatt tudtam csak nyerni. Készült ott rólunk közös kép, amin úgy vigyorogtam, mint a tejbetök.:D A képet kinyomtattam és mai napig a falamon van, az ágyammal szemben. Volt neki egy kisebb interjúja, amit minden infó óra szabad foglalkozásában megnéztem. :D


Ő most már az ELTE-n másodéves, én elsős gimnazista vagyok, de ha manapság összefutunk néhány szót szoktunk váltani és mindig eszembe jut, hogy akkor miként tekintettem rá. :)

2018. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám hogy a példaképem, de szívesen élnék úgy mint ő.

Dan Bilzerian

2018. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Két doktornő és egy ápoló lány. Mind a hármat a kórházi gyakorlatom alatt ismertem meg.

A két orvos azért a példaképem mert hatalmas magabiztosságot sugároznak de tényleg rengeteg orvost ismerek de ilyen mértékű magabiztosságot szinte csak tőlük tapasztaltam :D a betegek is nagyon szeretik őket pont ezért mert biztonságban érzik magukat ha ők a közelben vannak(ezt egy édes néni mondta nekem :) )

Orvosira járok és én is szeretnék olyan okos,magabiztos és kitartó lenni mint ők.

Az ápoló lány meg azért mert hihetetlenül empatikus. Soha nem találkoztam még senkivel akiből ennyire sugárzott volna a szeretet és a jóság nagyon jó ember.

Tudom nem hétköznapi példaképek de ők azok akikből erőt merítek a tanuláshoz meg minden máshoz.Bennük megvannak azok a tulajdonságok amik számomra/jövőbeli munkámhoz nagyon fontosak: magabiztosság,ész,kitartás,nyugodtság,önzetlenség,szeretet,jószívűség,empátia stb...

2018. máj. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Rodney McKay csillagkapu Atlantiszból.

Egyre jobban hasonlítok rá, és részben miatta is leszek doktor(nem orvos, rendes doktor).

2018. máj. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!