Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ráirtam tegnap, de csak...

Ráirtam tegnap, de csak elolvasta. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Vettem a bátorságot, és ráirtam egy lányra akit nem ismerek személyesen, csak látásból s csak köszönő viszony van, és elég régóta tetszik. Igazából leirtam, hogy megismerném szivesen mert szimpatikus stb. Nem csak egy Hello-t irtam. Nos, látta, de nem reagált. Rendben van ha nem vagyok az esete, külön kértem is hogy irja le nyugodtan ha igy lenne. 3-4 mondatba bele tömörítettem az egészet.

Ha Továbbra se ir, és legközelebb ossze futok vele valahol, tegyek ugy mintha meg se történt volna? Ne köszönjek többé? Ti mit tennétek. Elég cikis helyzetbe kerültem :/ :D



#randi #ráirtam tegnap
2018. máj. 16. 06:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Így van, ne köszönj neki többet, sőt rúgd is fel.... De okos vagy basszus.
2018. máj. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Valószínű gondolkozik rajta vagy 1 hetet, mérlegeli, azt meg neked kell látnod, mekkora esélyed van.

Aztán ha még egyedül is van, nincs barátja, az sem jelent semmit.

Ismerek nőt, aki 46 éves, és köztudott, hogy sosem volt senkije...:(

2018. máj. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

:D

Szerintem tökre értelmes volt a kérdés.. Nem szólom meg ilyen miatt, es nem rendezek műsort :)) csak érdekel ha más is járt már igy, akkor hogyan volt folytatás..

2018. máj. 16. 07:05
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 2-es válaszoló, én várok türelmesen, csak elég cikis lesz nekem az a pillanat mikor megint elsétál mellettem.. Pl ma :) de hagyok időt ez egyértelmű
2018. máj. 16. 07:07
 5/11 anonim ***** válasza:

Valószínű meglepte a dolog, mert te nem tetszel neki és fel sem merült benne semmi veled kapcsolatban. Ezért nem tud mit kezdeni a leveleddel, nem tudja h kezelni.

Ha tetszenél neki, visszaírt volna, h persze, szivesen beszélgetne veled.

A leghelyesebb ilyenkor, ha ha úgy csinálod, mintha mi sem történt volna, továbbra is köszönsz neki, de semmikép se kezdeményezz beszélgetést.

Egyébként jobb lett volna, ha nem levélben tájékoztatod érzéseidről, hanem amikor találkoztok, beszélgetést kezdeményezel. Ha szivesen beszélget veled, akkor lehet folytatása, de ha látod h nem szivesen beszélget, akkor tudod h nem kölcsönös a dolog és ennyi. Keresel mást.

2018. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez most elgondolkodtatott kedves válaszoló.. Teljesen igazad van.. Személyesen nem nagyon volt lehetőség mert jöttünk mentünk a dolgunkra, meg nem is szoktam leszolitani soha senkit.. De persze, többet nem kezdeményezek beszélgetést. Megpróbáltam csak. :) nagyon jo volt amit írtál.. Tényleg
2018. máj. 16. 07:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Pancser vagyok.. :D még ez se jön össze :D jaj anyám.. Pedig csak ismerkedni szerettem volna.
2018. máj. 16. 08:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ne ostorozd magad! :)

Nem történt semmi baj, legalább megpróbáltad.

Nem voltatok barátok, így nem vesztették semmit.

2018. máj. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy első hiába humorizálsz, de az ilyen tapló gyökér aki még annyi fáradságot sem vesz hogy annyit írjon hogy "Szia, bocsáss meg de nem igazán szeretnék ismerkedni, ne haragudj" az meg is érdemli hogy bunkók legyenek vele a továbbiakban, tudod van az a mondás hogy "Amilyen az adjonisten olyan a fogadjisten". A mai kis csajszik egója körülbelül olyan magasságokban van mint a Nemzetközi Űrállomás, néha nem árt ha éreztetik velük hogy bizony nem körülöttük forog ez a bolygó.


Szóval igen, kérdező, ignoráld, és ami a legfontosabb, ha esetleg olyan szituáció merülne fel, hogy segítségre van szüksége tőled, semmiképpen ne segíts neki. Hadd érezze ő is a törődést, ha egy mondatra sem méltatott.

2018. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igy van ahogy Irod, én meg is kértem hogy legyen őszinte. De nyugi, megirtam neki hogy egy bunkó amiért válaszra se méltat, ha már vettem a fáradtságot és rá irtam. aztán töröltem. Tiltottam végül. Dehogy segitenék neki, Felőlem haldokolhat is, nem állok meg előtte. Kicsit bedurrant az ágyam, de szerintem jogosan tettem amit irtam. És szerintem hagyjuk a köszönést is. :) mégis mi értelme annak továbbiakban.

Kösz hogy nem csak én látom ugyanugy az egészet

2018. máj. 16. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!