Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért parádézik, mert a lánya...

Azért parádézik, mert a lánya egy benzinkúton töltött kb.10 percet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hát nem is tudom hol kezdjem...szóval röviden annyi,hogy tegnap nálunk aludt a lányom egyik barátnője. 7 évesek mindketten. A probléma már ott elkezdődött,hogy a kislány anyukája óránként felhívott,hogy minden rendben-e,ugye nem eszik össze-vissza mindent stb. Aztán olyan 5-6 óra körül elmentünk venni valami vacsorát,meg mivel útbaesett,így megálltunk tankolni is. Pont akkor hívott (már megint) a kislány anyukája,amikor fizettem volna,így nem tudtam felvenni mert a telefont a kocsiban hagytam. A gyerekek bent voltak velem,tehát nem maradtak egyedül az autóban. Ezután úgy 2 perccel visszahívtam,amikor már mentünk vissza az autóhoz. Erre elkezdett üvöltözni velem,hogy hol voltam,miért nem veszem fel ha hív. Elmondtam,hogy csak a benzinkúton fizettem,ezért nem tudtam felvenni. Na erre olyan dühös lett, hogy hogy képzelem én,hogy benzinkútra hurcibálom az ő lányát,azonnal vigyem hazafele,eltiltja az kislányomtól,nem lehetek ilyen felelőtlen,mi van ha tüdőrákot kap a kislány. Erre én is bepipultam,de nem mondtam inkább semmit a gyerekek előtt,csak mondtam a kislánynak,hogy haza kell vinnem,mert az anyukája azt mondta. Láthatóan szomorú volt, de nem tudtam mit csinálni. Az anyja az ajtójukban láthatóan átnézte a kislányt,hogy nem esett-e baja,vagy nem is tudom miért. Sőt,azt sem tudom,min akadt ki ennyire. Sokan aludtak már nálunk,soha,egyetlen egyszer sem volt még probléma,szóval azt sem tudom erre az esetre mit mondjak. Nyilvánvaló,hogy nem bízott bennem az anyuka,de ennyire? Ráadásul miért kellett úgy kiakadni azon,hogy benzinkúton van a gyerek? Csak azért írom ki ide,mert esetleg én látom rosszul a helyzetet,és valamit tényleg nagyon elszúrtam...
2018. máj. 16. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én látom, tényleg elszrútad, hogy egy ilyen elmeroggyantat engedtél a közeletekbe.
2018. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Ez egy iszonyatosan ostoba nő lehet... Szegény kislány.
2018. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Szegény kislány, milyen gyerekkora lesz!!!!
2018. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Most már csak arra lennék kíváncsi, ki pontozott le.
2018. máj. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagy találjam ki, egyedül neveli az anyuka a lányát
2018. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen,egyedül neveli...


Köszönöm a válaszaitokat! Ezen kattogtam az eset óta,hogy mit ronthattam el... de most megnyugodtam,hogy valószínűleg semmit.

2018. máj. 16. 21:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen hiba, amit elkövettél, hogy egy ilyen bolondot a közeledbe engedtél.
2018. máj. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég... mert ha benzinkútra megy a kislány, akkor tüdőrákot kaphat? 🤣😂
2018. máj. 17. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, az ilyen eseteket simán jelenteni kellene gyámügynek, mert ilyen idegbeteg anyának nem való gyerek. Előre sajnálom azért amilyen gyerekkora lesz...
2018. máj. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj előbb kap agyrákot az anyja baromságait hallgatva.

Vazzeg tüdőrákot kap :D Ez így terjed mint a nátha? Vagy a benzin azonnal kialakítja? :D

2018. máj. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!