Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szoktatok adni borravalot...

Ti szoktatok adni borravalot a benzinkuton a penztarosnak?

Figyelt kérdés
Mindig teletankolom a kocsit amikor kivillan a szintjelzo, keszpenzzel fizetek es otthagyok a vegosszegtol fuggoen 100-300 forintot. Haverommal voltam tankolni es le volt dobbenve hogy miert adok borravalot a penztarosnak :D ez nem szokas? A kutkezelonek nem szoktam mert magamnak tankolok
2017. dec. 9. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Én sem szoktam. Általában kerek összegért tankolunk, odaadom és viszlát.
2017. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
A pénztárosnak? Nem. Nem nyújtott nekem semmiféle szolgáltatást, csak elvette a pénzt és beütötte. Ha ezért jár borravaló, akkor az összes boltban az összes pénztárosnak járna...
2017. dec. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Dehogy szoktam. Senkitől nem is hallottam még ilyet.
2017. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
én sem hallottam még ilyet, de pl. észrevettem, h a zöldségesnek sokan adnak borravalót. én ezt is furcsállom. Csak a taxisnak, a pincérnek meg a fodrásznak adok.
2017. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én még a kutasnak sem adok!
2017. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%
Kártyával fizetek szóval nincs borravaló B)
2017. dec. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kutasnak adok ha csinál valamit, a pénztárosnak sose. Minek? Tett érte valamit?
2017. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A családban apámnak van kocsija, ő jár tankolni, kártyával fizet, tehát nincs borravaló.
2017. dec. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 mikeXxX ***** válasza:
64%
Most már értem akkor a bezintyúkok miért vannak rám állva😂. 38f
2017. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most gyeden vagyok, de nagyon sokszor kaptam jattot, az is kiegészítette a fizut legalább. De én normálisan, kedvesen álltam hozzá minden egyes emberhez, aki bunkó shopos volt annak nem nagyon jattoltak. Szerintem a kiszolgálást hivatott megjutalmazni ilyen formában. Amúgy én sem értem. Pl. Jár be hozzánk egy pasi, dupla kávét iszik ami 740ft, otthagy egy ezrest. Nálunk kiszolgálás is van, tehát nem csak lefőzöm oszt jónapot, hanem ki is viszem neki asztalhoz. Mondjuk azt sem értem, hogytudják megvenni 370ért a sima presszót.. és rengeteg kávé fogyott. Amíg nem kerültem kútra dolgozni, soha nem gondoltam volna, hogy ennyi más cucc is fogy. Kávék, csokik, üdítők dupla áron.. Én mindig azt gondoltam kifizetem a tankolást, és annyi.
2017. dec. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!