Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Szever Misi...

Mi a véleményetek Szever Misi és Kis Viktor YouTube-osokról?

Figyelt kérdés
Linket nem tudok adni személyiségi jogok miatt, de ha beírjátok YouTube-ra, kiadja a csatornájukat. (Elöljáróban annyit, hogy ez kettő sminkes fiú)
2018. máj. 17. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
39%

Milyen személyiségi jogok?

Tudsz linkelni, látom tisztában vagy a törvényekkel.

2018. máj. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként enyhén aberráltnak tartom, legalábbis az előbbit, de nem árt vele senkinek, ha neki így jó, akkor csinálja, csak minél messzebb lehetőleg.
2018. máj. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Szever Misi szépen sminkel és alapból kedves természetű srác.Az hogy ők ketten sminkelnek fiú létükre én személyesen nem ítélem el, ez is csak egy "önkifejezési" mód.Kicsit szokatlan mondjuk.Nyugaton nagyobb trendje van a férfi/fiú sminkeseknek.
2018. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A közös videóikban irritáló a viselkedésük, de ez a koruk miatt van szerintem, majd kinövik, amúgy a Misi aranyos gyereknek tűnik.
2018. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%
Jobban sminkelnek, mint sok mai nő...
2018. máj. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszataszító a viselkedésük, és itt most nem a melegekkel van a bajom, hanem ezekből a harsány ripacs gusztustalan stílusúakból. Van meleg barátom is, aki tök normális jófej, lehet vele bulizni és nem érzi kínosan magát az ember mellette, de amit ezek leművelnek... szánalom
2018. máj. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Főleg az a viktor gyerek. Nem tudja az ember, hogy sírjon vagy nevessen rajta.
2018. máj. 29. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt a viktor gyereket mikor megláttam először még majdnem azt mondtam hogy milyen jó csaj XD aztán megláttam a nevét... elb.szott egy világban élünk
2018. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó nagy hányinger. :D
2018. máj. 31. 20:46
 10/10 -remete- ***** válasza:
Meglestem őket hát nagyon csajosak. :)))
2020. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!