Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a videózási...

Szerintetek ez a videózási stílus mennyire lehetne fenntartható a mai YouTube-on?

Figyelt kérdés

Itt a csatornám:

https://www.youtube.com/channel/UC6BmyGx8RcTLRQFDwvyDvCQ?vie..


Ez a tartalom mennyire lehet fenntartható?



2018. jan. 29. 20:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Minősíthetetlen. ÉS több szót nem is pazarolnék rá.
2018. jan. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem viszony hiányszegmens. Nincsenek direkt magyar dank mémek, huntube poopokból pedig van nagyjából 5 elkötelezett csatorna akik összesen nem dobnak ki havonta 1 videót magukból.


A politikai humor viszont állandó ütközőpont lesz, minden oldalról jönnek majd a megmondóemberek. Nem is trollnak nevezném, mert ezek képesek őszintén beleállni vég nélküli vitákba a neten.


Én egyelőre könyvjelzőztem magamnak, ha lesz rendszeres tartalom akkor feliratkozok, mert kell az ilyen. Nem politikai állásfoglalás miatt, hanem mert görbe tükör mindenkik.

Több ilyen kell a világnak:

https://www.youtube.com/watch?v=ydBKPOGK8mc&feature=youtu.be

2018. jan. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Köszönöm, magamtól is rájöttem hogy szar tartalmat gyártok :D


Másodiknak: Próbálkozok, hátha sikerül egy normális menetrendet összehoznom lehetőleg MINŐSÍTHETŐBB videókkal, mint a mostaniak :D

2018. jan. 30. 17:12
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell mártírkodni. Vicces-vicces, lehet rajta röhögni, hogy "hihi" meg "hehe"... Csak épp ki a fäszt érdekel? Politikai humor, persze... Hofi, az humor. Ez meg simán csak egy kalap híg fos. Nincs elég szemét a neten? Bár lehet, hogy én vagyok már ezekhez a "meme"-ekhez túl öreg, de szerintem ez egy humortalan, igénytelen gagyi. Elnézést.
2018. jan. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bármilyen igénytelen dolgot tudok adott esetben viccesnek találni, de én sem értem miért kell az internetet teleszemetelni.

Semmiféle eredetiség, vagy hiánypótlás nincs benne, próbálj meg magaddal valami értelmeset kezdeni, nem kell mindenkinek minden áron videókat gyártani.

2018. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!