Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan győzhetném le a félelme...

Hogyan győzhetném le a félelmemet, ha újra találkozom vele? Szerintetek láthatnám ismét?

Figyelt kérdés

Lány vagyok. Egy szlovákiai kiránduláson vettem részt. Ennek a túrának a lényege az volt, hogy sok emberrel ismerkedjünk, és felfedezzük azokat a helyeknek a szépségét, ahol voltunk.


Az én hibámból képtelen voltam megismerni azt a lányt. Magyarországi, én pedig szerbiai vagyok. Ennyit tudok róla. A nevét, hangját sem hallottam.

Leszögezem, hogy kizárólag csak a fiúkat szeretem szerelemből.

A lányt hívtam egy táncra is, mert sajnáltam őt, hogy folyton egyedül volt. Félénk, de nagyon ártatlan "kislány".

Leakartam szólítani, amikor vége lett volna a csoporttáncnak, de elviharzott.

Az utolsó napon egymás mellett sétáltunk, lett volna alkalmam hozzá szólnom, de nem mertem.

Ekkora késztetést a barátkozásra eddig sohasem éreztem.

Volt hasonló sztoritok? Mi történt ezután?



2018. máj. 20. 21:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Szeretlek. Jó vagy.
2018. máj. 21. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!