Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elfelejtettem, hogy pontosan...

Elfelejtettem, hogy pontosan mikor találkozom a pszichológusommal, és nem merem felhívni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Még csak háromszor voltam nála, de már kétszer felhívtam, hogy mikor is találkozunk, ezért most már nagyon cikinek érezném felhívni. Az lenne, ugye?

Mindig minden időpontot észben tartok, de valamiért a terápia időpontját nem. (Felírtam, csak nem találom.)

Tudom, hogy melyik napon, csak egy két és fél órás időtartamban nem tudom, hogy pont mikor.

Ti mit tennétek?

1, Odamennétek a feltételezett legkorábbi időpontra és ácsorognátok? (Mondjuk az ciki, ha mégsem én vagyok a legkorábbi, és találkozom vele, meg a páciensével.)

2, Telefonálnátok, megint, immár harmadszorra.


Nem fizetek neki, egyetemi pszichológus, ha ez számít.


2014. márc. 29. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felhívnám.
2014. márc. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Akkor menj oda korábban. Ha szerencséd van, nem kell sokat várnod.


Vagy nagy bocsánat lérések közepette újból felhívod, és a terápián elmondod, hogy képtelen vagy időpontokat megjegyezni, és neked ez milyen problémákat okoz a mindennapi életben :)

2014. márc. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen, akit röhögve felhívnék. Szó szerint persze.
2014. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!