Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik európai ország lakói...

Melyik európai ország lakói nyitottak-befogadóak szerintetek?

Figyelt kérdés

Szeretném kint csinalni a mesterképzest esetleg, viszont a nem befogadó közegtől én nagyon meg tudok ijedni....


Egyébként aki él/élt kint valahol, az le tudná írni, hogy hogy “választott” magának országot?


Hol talalhatnék infokat a témában? Ha tudnátok segíteni néhány hasznos oldallal, azért is hálás lennék.


2018. máj. 21. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Egy országról tudok 100%-os információt.

Hollandia, nagyon befogadóak a hollandok, nagyon liberális ország.

2018. máj. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Esetleg tudnál kicsit bővebben írni a tapasztalataidról?
2018. máj. 21. 21:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Svédország
2018. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Skandináv országokat kerülném a helyedben.

Nem fognak megverni vagy ilyesmi, de egymással szembem is távolságtartóak ami egy külföldinek nagyon fura, olyan érzés mintha utálnák.


Lengyelországban jó helyed lenne, jó a kapcsolatuk a magyarokkal, és a fehérekkel szemben nagyon befogadóak

2018. máj. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az íreknél nyitottabb, kedvesebb, befogadóbb néppel még nem találkoztam, imádok itt élni.
2018. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy a legtöbb nemzet elfogadó, barátságos, nem pont a magyarokból kell kiindulni, akik a legrosszindulatúbb, legsavanyúbb, legidegengyűlölőbb nemzet az egész kontinensen, hála a drága kormányunknak aki még rá is segít erre. Lehet, hogy nem minden országban fognak 30-an csüngeni rajtad és ünnepleni meg körbecsókolgatni, de szerintem sehonnan nem fognak vasvillával elzavarni mint itthon a külföldieket. Még az oroszok is meglepően barátságosak, pedig azt hinné az ember hogy ott az első piros lámpánál beléd eresztenek egy tárat a maffia emberi, de nem, ott is lazák, jó arcok, és sok a belevaló csaj is. Írek, lengyelek szintén, egyetértek. A skandinávoknál sem olyan szörnyű a helyzet, talán a németek azok akik kicsit lenézőek, ridegek, de ott sem lehet általánosítani. Az angolok jó része is nagy partiarc. Hollandok pláne. Utóbbi két nemzet pl. rendszeresen Budapestre járnak hányni. :D
2018. máj. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az összes nyugati ország alapjában véve befogadó, nem is merne más lenni. Maximum egyes csoportok nem azok azon belül.


Ha csak tanulni mennél, szeretni fognak. Egész más lenne a helyzet, ha te oda lakni és dolgozni akarnál menni. (persze az is csak akkor necces ha kuli melót megy az ember csinálni, és nem egy nagy cég csábítja ki).

2018. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Alapvetően egyébként a Magyarok is elfogadóak. Vagy legalábbis a fórumokon kívül meg a netes köpködésen kívül a valóságban mindenki állati elfogadó. :D


Ez nem tűnt fel?

2018. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!