Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert nem talalok ertelmes...

Miert nem talalok ertelmes munkat Budapesten?

Figyelt kérdés

Mar egy honapja fent vagyok paromnal Pesten. Ezerrel keresem a munkakat,leginkabb a call center es az irodai munka fekszik nekem,csak egy a baj...korulbelul 50 helyre elkuldtem mar az oneletrajzom es 5 helyrol hivtak vissza csak es mindegyik ocska biztosito vagy telefonos zaklato.

En nem birom ezt. Total depresszios leszek mar.

Szeptemberben folytatom levelezon a tanulmanyaimat egyetemen es mindenkepp kell melle valamilyen munka.

Mi a fenet csinaljak hogy legyen egy ertelmes munkam.

Call centerben tapasztalatom is van...es megsem.

En nem ertem. En csinalok valamit szarul vagy mi?

21/L


2018. máj. 22. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:
A legtobb munkahely ahonnan visszahivtak annyira komolytalan es unszimpatikusak. Ma pl lattam sirni egy csajt aki valamit mondhatott telefonban,rosszul kommunikalt es elkuldtek
2018. máj. 22. 15:51
 2/8 A kérdező kommentje:

Aztan a szemem elott alaztak meg egy masik csajt aki allitolag a tobbi munkatarsnak ecsetelte hogy ugy erzi nem lesz meg a vizsgaja ami kell a munkaba allashoz,es igy allt hozza.

Hat a hres csaj ugy bealazta hogy en csak lestem. Iszonyu kellemetlen volt.

Leszurta hogy hogy gondolta ezt,es hogy ez nem felnott emberhez melto.

Lekislanyozott engem is pedig kb 5 evvel idosebb nalam.

Pedig maga a munka meg annyira nem rossz de ez a hozzaallas...

Mit tegyek? Hol dolgozzak? Miert nem hivnak vissza a tobbi helyrol?

2018. máj. 22. 15:54
 3/8 anonim ***** válasza:

Aha.


Figyelj én most vagyom egy helyen majdnem 1 éve, 1 véig kerestem állást mire ide felvettek, van amikor takarítok.


Addig az 1 évig szokásos helyzetek voltak, felhív valaki majd benyögi hogy erre meg arra a címre menjek el, volt amelyik 1 óra messze volt.


Na és akkor mondják majd jelentkeznek, gondolhatod.


Most felvettek egy helyre tavaly, de az utóbbi napokban kezd kicsit "érdekes" lenni a melóhely, mondom ez lehet megszűnik, akkor lehet megint keresgélni melóhelyet nekem.

2018. máj. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos ez ilyen, nem mindenhol kapod meg a pénzed ugyanis, minden hülyeségre hivatkoznak.


Az meg egyenesen röhej hogy 3-4 nap alatt el lehet helyezkedni, vagy én vagyok anti tehetség, de inkább hagyjuk.

2018. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg munka van itt. Ha válogatsz, hogy neked call center kell az megnehezíti. Ha dolgozni akarsz vállalj el mást is. Amúgy az egyik leginkább lélekölő munka szerintem. Például most is tudok 3 helyet, ahová 200 nettóval keresnek szobalányt.
2018. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hat en a penzrol nem nyilatkozom mert nem tudom,engem a betanulasra is fizetnek. Es eleg korrektnek tunnek ilyen ugyben.

De ez a hozzaallas...

2018. máj. 22. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert ez ilyen semmilyen munkák. Nem kell ehhez zseninek lenni, vagy kiemelkedően tehetségesnek.


Ha ilyen xar a hozzáállás, az azt jelentheti, hogy ezer és egymillió ember vár hasonló kaliberű "munkákra"...


De ha te vagy Magyarország lenagyobb festője, te képviseled az országot, a nemzetet, nemzetközi díjakat nyersz... akkor nem lesz ilyen gondod..és még munkát sem kell találnod...



Ez volt a két véglet. Közte ezer és egy lépcső fok van...válassz ;)

2018. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen. Vannak kriteriumaim a munkakorrel kapcsolatban,mert tudom hogy en ezt tudom hosszabbtavon csinalni.

Nekem az lenne lelekolo ha szobalanykodnom kellene.

Nem azert mert alantas hanem mert ismerem magam.

De ezugyben viszont tenyleg mindent megteszek. 6000 oneletrajzot elkuldtem irodakhoz,vallalatokhoz es alig reagalnak.

Mondom..akik reagalnak azok is a bizositok es a telefonos ertekesitok.

2018. máj. 22. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!