Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapesten értelmes, diplomázo...

Budapesten értelmes, diplomázott, kultúrált, de cigányként melyik terembe járhatnék anélkül, hogy kinéznének?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 09:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk jár cigány, arab, néger, olasz. Senki sincs kinézve, aki rendesen viselkedik. Nem kell diplomásnak sem lenni hozzá. A legtöbb terem azért ilyen, ne túlozzunk.
2016. jún. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ki tudja. Szerintem ha nem valami neonácikkal tömött termet nézel ki magadnak, akkor nem lesz gond. Ha az elején furán is néznek, normálisan kell viselkedni, és akkor szerintem bárhol befogadnak.

Ne adj okoz arra, hogy ne légy szimpatikus. Tehát ne papucsban menj edzeni, használj törölközőt a gépeken, ne foglald le a gépet, köszönj, mindent rakj el a helyére, ahová való, és akkor szerintem nem lesz gond. Megverni sehol nem fognak. Ha pár hét alatt sem fogadnak el, akkor meg váltasz termet.

2016. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Cortez70 ***** válasza:
Bármelyikbe. Nem néznek ki, ha normális vagy.
2016. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhova járnak cigányok edzeni, főleg a belvárosban hagyjuk már ezt. Semmi gond nincs amíg rendesem viselkedik az ember. Nyilván biztos van ilyen eldugott náci terem is, amit a 2-es ír de ez nagyon ritka. Olyan is van ahova meg én nem mernék lemenni fehérként. Szóval mehetsz Cutler szintű teremtől elkezdve, pici termekig mindenhova. Ne vizionáljunk be dolgokat.
2016. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Vidéki terembe járok, hozzánk is jár néhány cigány, szerencsére a kultúrált típusból. Normálisak, tiszták, senki nem foglalkozik vele, hogy cigányok.
2016. jún. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
10%

#3

Nem igaz. Tudok termeket, ahová jobb, ha cigány nem teszi be a lábát.

2016. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyvárosba nem hiszem hogy a termekbe előfordulna ilyesfajta diszkrimináció. Vidéken előfordulhat talán, de pl én is vidéki terembe járok, hozzánk is jár egy pár cigány, mégse nézi ki őket senki.
2016. jún. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
#6-os és szerinted, pont egy ilyenbe fog besátálni igaz? Mert ez annyira gyakori. Ne fárasszál már a baromságaiddal.
2016. jún. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

6, olyan is van, ahova jobb ha magyar nem teszi be. :)))

A legtöbb hely persze normális. Senki nem azzal foglalkozik cigány vagy magyar vagy-e.

2016. jún. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Csak írtam, hogy van ilyen hely.
2016. jún. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!