Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A pózer kifejezést miért csak...

A pózer kifejezést miért csak arra használják akit nem bínak?

Figyelt kérdés

Az a vicc hogy pózernek nevezik azokat az embereket akik csak divatból követnek egy stílust pl az emo.

Nekem úgy volt hogy 8. Ba elballagtam és 9. Ben kezdtem felvenni a láncokat meg egyebeket.

Erre elkezdtek lepózerezni, pedig azért nem öltöztem úgy addig mert nem volt rá lehetőségem.

És egyből rámszáltak hogy jaj pózer...

De érdekes ha egy népszerű csaj vált át goth-ra vagy punk-ra vagy emo-ra az nem baaj mert hát ő néoszerű..akkor ez is népszerűség alapján megy?

Csak mert senkise láncal a seggén születik


2018. máj. 23. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem tetszik nekik és akkor ki kell találni valamit.
2018. máj. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Emos fazonok még mindig léteznek? Az a divat hullám már rég lefutott...
2018. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Léteznek.

Nekem tetszik a külsejük meg a hozzá hasonlóak is csak irritál hogy papolják hogy hát önkifejezés , nem amarnak tömeg lenni,

De amikor én kifejeztem magam egyből jaj pózer.. De amikor a suli menő csaja csinálta akkor jaj de jó a szerkód! Pedig ő csak feltűnést akart kelteni nem is tetszik neki ez az irányzat

2018. máj. 23. 19:54
 4/4 anonim válasza:
Idegességükből fakadóan pózereznek. Nekem is tetszik az emo stílus :)
2018. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!