Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet találkozni Budapesti...

Lehet találkozni Budapesti Operett színház szereplőkkel?

Figyelt kérdés
Konkrétabban Szabó P. Lászlóval szeretnék találkozni.És az érdekelne, hogy van e ilyen program/találkozó dolog, mint általában a videósoknál meg egyéb híres embereknél?Hogyha ilyen rendezvény lenne vagy csak bejelentett találkozó, az számomra jó lenne mert én BPtől messze élek, emiatt nem igazán bízhatom a véletlenekre és a sorsra hogy hátha a Coopban összefutok vele.De ha nincs erre lehetőség, és tényleg a véletlen és a "sors" játéka ez akkor:A színház elé le lehet sátrazni?

2018. máj. 27. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
A Budapesti Operett színházban.
2018. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De vicces.Valaki aki érett?
2018. máj. 27. 15:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Szabó P. Szilveszterre gondolsz? Én még így konkrétan nem hallottam ilyen rendezvényről. A színház elé pedig ne sátrazz le, ez az Operett, nem a ComicCon...
2018. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilvános WC-ben.
2018. máj. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ahh,sajnálom.Igen Szilveszterre, nem tudom miért lászlót írtam.Hát akkor csak reménykedhetek hogy összefutok vele.
2018. máj. 27. 20:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont ma fogalmazódott meg bennem ugyanez a kérdés.


Én is vidéki vagyok. Alapvetően én megpróbálnék valami közönségtalálkozót, dedikálást levadászni. Részben mert az a biztos, részben mert ha lehet hinni az internetnek, ő nem az a típusú ember, aki fellépés után levezető meditációnak lepacsizik a rajongókkal, amit - vidék ide, hosszú út oda - azért illene tiszteletben tartani ugye.



(Nemrég a kedvenc zenészem csúszott ki a kezemből koncert után... a szülővárosában... egymás után háromszor... nem mondom, hogy nem voltam ideges.)

2018. máj. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Uhh,sajnálom.Jó lenne ha lenne ilyen. :c
2018. máj. 28. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!