Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti szoktatok egyedül színházba...

Ti szoktatok egyedül színházba járni?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit csináltok szünetben? Kort légyszi írjatok.

Nem fura?



2016. márc. 20. 19:42
 1/5 anonim válasza:

Igen, szoktam.

Van egy kavezo a szinhazban ahova jarok es altalaban oda beulok, vagy netezek.

Miert lenne fura?:)

17/l

2016. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak moziban voltam még eddig egyedül, de a színházat is ki akarom próbálni, elsőre biztos fura lesz :)
2016. márc. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És melyik színházba? :)
2016. márc. 20. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én folyamatosan.

Operettszínház, Vígszínház, József Attila Színház, Centrál Színház, Madács Színház, Magyar Színház... De vidékre is leutazok egyedül: Zalaegerszeg, Győr, Szolnok, Kecskemét...


Sőt, külföldre: London, New York, Bécs, Madrid, Berlin...


Ezeken a helyeken mind voltam egyedül nemcsak színházban, hanem a városokban napokig. Moziba is járok egyedül.


Nekem ezzel semmi bajom, és a szünetek sem olyan hosszúak, hogy ne lehetne eltölteni. Elmegyek mosdóba, sétálok egyet a folyosón, ülök a helyemen... 15-20 percről beszélünk, nem órákról.


Könyv is mindig van nálam amúgy, ha annyira nagyon unatkoznék. (De nem szoktam.)


A városokban meg pláne nem, olyankor egész nap mászkálok, fotózom, múzeumokba megyek...


30/N

2016. márc. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Lendvai vagyok(Szloveniai magyar) es oda.

#1

2016. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!