Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen rafuggtem a repulesre?

Teljesen rafuggtem a repulesre?

Figyelt kérdés

Eletem elso repuloutja 1 honapja volt Angliaba.

2 het mulva Olaszorszagba repulok,de mar most tervezem a kovetkezo repuloutam. Konkretan ez eltet.

Tini koromban (15-17) mindig is vagyam volt hogy stewardess lehessek es azt hiszem ez a rajongasom meg mindig meg van.

Alig hogy hazaerek egy repuloutrol varom a kovetkezot.

Vajon mindenki igy all a repuleshez?

Ti feltek vagy szeretitek?


2018. máj. 28. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szeretek repülni, de inkább az utazásért rajongok, nem magáért a repülésért.
2018. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Es repultel mar tobbet? Marmint ugy ertem,hogy voltal-e fent levegoben egyhuzamban 8-10 orat?

En Amerikat neztem ki legkozelebbi utamnak de elegge felek a hosszu repulesi ido miatt.

Panikos vagyok. 2,5-3-4 ora meg okes azt hiszem.

Na de 10 orakat repulni az durva..

2018. máj. 28. 19:07
 3/8 anonim ***** válasza:
17 éves koromban repültem először Amerikába azóta én is imádok repülni ha tehetem repülővel utazom bár én is inkább az utazásra függtem rá :P Amúgy a felszállást meg a leszállást imádom a legjobban az a legjobb utána x órákat gépen ülni már unalmas kicsit.
2018. máj. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Volt egy nyolcórás Berlin-New York utam. Odafelé jó volt, előfizettem a netre és sorozatokat néztem végig, meg néha aludni is tudtam 20 perceket. A hatodik óra után fájt a fenekem, de más bajom nem volt. Visszafelé végig, de SZÓ SZERINT végig üvöltött egy gyerek (nem csecsemő, nem sírt, hanem üvöltött). Na, az szörnyű volt, akkor megtanultam, hogy a legprofibb zajszűrős fejhallgató nélkül nem szabad ilyen hosszú útra elindulni. Más különbség tényleg nincs.
2018. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én imádok repülni :)


Előző, milyen zajszűrőt használsz? Tényleg beválik?

2018. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Es repultel mar tobbet? Marmint ugy ertem,hogy voltal-e fent levegoben egyhuzamban 8-10 orat?"


Igen, többször. Ázsiába és az Államokba is.

2018. máj. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Es mennyire kibirhato?

Igazabol en a bezartsagtol felek.

Hogy ramtor a panik..:/

2018. máj. 28. 23:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Los Angelesben elek, evente egyszer Budapestre latogatok. Csak atszallassal tudok utazni, ami egyhuzamban atlagban 10-12 ora. Nem vagyok panikos, igy nem tudok nyilatkozni hogy te min fogsz keresztul menni de en nagyon jol szoktam birni.

Amugy pilota vagyok mert nekem mindenem a repules, de nem ez a foglalkozasom, hanem csak hobbi szinten. Kis gepen repulni, foleg ugy ha te vezeted, egeszen mas. A nagy oceant atszelo utak mar nem igazan hatnak meg, altalaban megvarom a kajat es utana szunya.

2018. júl. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!