Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem rég még 18 éves voltam és...

Nem rég még 18 éves voltam és írtam ki kérdéseket, most meg 23,5 lettem hogy ment így el az idő?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég szültem a fiam, és most meg a diplomaosztásán sírtam az örömtől. Hogy rohan az idő
2018. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár napja még 14 éves voltam és élveztem az életet,pár hét múlva 24 leszek és qrvára elegem van mindenből...Né,hogy repül az idő!
2018. máj. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Mint egy HD videofilmre, úgy emlékszem 18 éves korom minden mozzanatára, mintha tegnap lett volna. Teli voltam tervekkel reményekkel.... A héten 37 éves leszek, időközben szinte minden fontosat elvesztettem, egy szellemi roncs vagyok, egy apró vonal választ el a teljes idegösszeomlástól. Hogy rohan az idő.
2018. máj. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Stirlitz tudja a választ: [link]
2018. máj. 29. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!