Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyeseknek itt ezen az oldalon...

Egyeseknek itt ezen az oldalon tényleg az a mániájuk hogy megjegyezzék a kérdéseket?

Figyelt kérdés
Kiírok egy kérdést erre megkapom, hogy azt a kérdést már kiírtam holott nem is én írtam ki amit belinkelnek, mint korábbi kérdést.
2018. máj. 7. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
Az illető viszont megjelölte kulcsszóként a témát... persze, hogy megtelt már a töke vele szegénynek. Javasold neki, hogy iratkozzon le róla.
2018. máj. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vagy csak olyan kérdést tettél fel, amit sokan megkérdeztek már előtted.
2018. máj. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó de én sose írok kulcsszavakat a kérdéseimhez. Aztán már olyan kérdésről is feltételezik hogy én írtam ki, amit nem is én tettem fel.
2018. máj. 7. 13:11
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyéni problémát írtam ki. Amúgy itt a kérdésem:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2018. máj. 7. 13:12
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Nem mánia. Ha képben vagy egy kategória tipikus kérdéseivel akkor egy idő után visszaköszönnek bizonyos szófordulatok, stílusok, amik emlékeztetnek más kérdésekre. Főleg hogy egy-egy kategóriának megvan a maga trollja aki mondjuk napi szinten vagy évek óta visszatérően mindig ugyanúgy és ugyanazt kérdezi (munkaügyi napi kamusztorik, munkaügyi tanfolyamos nyavalygás, bombanős soviniszta, külföldi tanárnő, a hatvanakárhányszor elutasított álláskereső, stb...)


Mivel a kérdések kategóriákra vannak bontva, egy-egy kategóriában simán előfordulhat hogy egymáshoz hasonló kérdések kerülnek kiírásra viszonylag gyakran. Ezt lehet értelmesen is kezelni meg bután is.

2018. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Akinek jó a memóriája, az magától megjegyez dolgokat, nem erőlködik, hogy emlékezzen rá.
2018. máj. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

Én egyszer kaptam egy privátot hogy hazudok, mert megjegyezte az írás stílusomat. És elküldött egy rakat kérdést a csávó, mindegyiknél betippelve hogy hanyas válaszoló vagyok.

Magában szomorú hogy valakinek ennyi szabadideje legyen, és ezzel töltse el. De hogy még ebben se legyen jó, mert el se találta őket az külön vicc.

Érdekes lények járkálnak az interneten....

2018. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%

Nem, csak mikor egymás után a 4-5-6. UGYANOLYAN kérdést olvasod, akkor elég valószínű, hogy EGy kérdező trollkodik.


És ehhez nem kell sokat gyakorizni, elég napi félóra-órácskára feljönni.


Emellett a kérdező stílusából is rá lehet jönni, a szófordulatból, vagy az egyértelmű szituációból, kérdéstaertalomból, de a hülyébbek simán kinn hagyják a nevüket :D

2018. máj. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki ugyanolyan értelmetlen szituációt, ugyanolyan hibákkal, ugyanolyan fogalmazási stílussal, ugyanolyan szókészlettel ír le rendszeresen egy-egy kérdésben, nem kell hozzá nagy ész hogy összekösse őket az ember.
2018. máj. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
nyomd már el magad,házi mérgezett kút
2018. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!