Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lesz legközelebb lehetőség...

Hol lesz legközelebb lehetőségem autogrammot kérni Nagy Ervintől?

Figyelt kérdés

Óriási rajongója vagyok. és nem az a tini, aki fellángol, mert, úúúú de helyes, meg milyen szépek a szemei, persze ez is tetszik benne, hanem inkább az a fajta, aki már legalább 9-10db. 20-45 perces riportját is végighallgatta, többször is, aki amint megtud egy filmet/ sorozatot amiben játszik, azonnal megnézi, és akinek van mersze ahhoz, hogy ráírjon messengeren, és kedvelje a facebookon. :) Nekem nem csak a sármja ami tetszik, ( hiszen van egy barátnője meg egy gyereke!!) hanem az ember maga, a gondolkodása, elméletei, az elvei, a kitartása, az a szeretet, és teljes átélés amit a szerepeiben csinál, a munkájában felé érez, az az elkötelezettség. Az, hogy nem adja minden reklámhoz a fejét, de ha autista gyerekekről van szó, akkor igen is benne van, és csinálja a reklámot, ha jótékonysági lóverseny van, akkor ott van, ha fogyatékos gyerekeknek kell előadást tartania a lovardában, akkor szeretetből, segítőkészségből megcsinálja, és élvezi minden egyes pillanatát. És lehet, hogy valaki azt mondja, hogy nem ismered, mert a riportokban a legjobb arcát mutatja, és ez így van mindenkivel. de én akkor is nagyra becsülöm, és ő is mondta az egyik interjúban, hogy ő egy szókimondó ember, és nem szereti, ha egy se hús se hal interjút ad valaki, amiben mindent jónak fest le, közben pedig nem azt gondolja, mert a saját szerepével esetleg nincs megelégedve, és a rendezővel sem jött ki jól. De azt mondja, hogy minden kitűnő volt, csak azért, mert nem akar senkiről rosszat mondani. Ő megteszi, persze az illedelmesség határain belül, de igenis mond neveket, megmondja, hogy mi volt rossz, és mi jó.


És minden álmom az, hogy legyen egy közös képünk, a hátulján egy autogrammal, meg egy kis szöveggel. És ezért szeretném tudni ennek a lehetőségét. Vagy nem tudom, valahonnan a címét, hogy levélbe leírhassam neki ezt, és kérhessek egy aláírást. <3



2018. máj. 31. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Csak nem Pintér Tibor a kérdező? :D
2018. máj. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnézed, Katona József Színházban mikor lép fel legközelebb, megkérdezed, hol van ott a művészbejáró, és megvárod egyik előadás után. Az a legbiztosabb.
2018. máj. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) nem, nem pintér tibor vagyok, hanem Petrilla Réka Édua, egy átlagos, 7.-es diák. Kicsit túlérett gondolkodással. :D
2018. máj. 31. 22:03
 4/5 anonim válasza:
100%
Nem akarlak megbántani de szerintem ez a szeretet egy idő után el fog múlni....TAPASZTALAT. Odáig voltam az Ervinért és utána egy k@rva nagyot koppantam
2018. dec. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves Kérdező!


Látom, két évvel ezelőtt írtad ki ezt a kérdést, azóta sikerült már találkoznod Ervinnel? Kíváncsi vagyok, mi a véleményed róla élőben. Még most is annyira rajongsz érte?


Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy mit ért koppanás alatt?

2020. aug. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!